piercing v brade?

Hviezdicka

Na Slovensku nie je zatiaľ o piercing taký veľký záujem ako v zahraničí. "Zrejme ešte nie sme zmierení s tým, že je to úplne normálne. V západnej Európe je bežné, že má šperk v obočí bankový manažér či právnik. U nás by to bol problém. Aj mladí ľudia si dávajú často piercing s tým, že kým sú na škole, je to v poriadku a keď si budú hľadať prácu, tak sa s piercingom rozlúčia. Stále sa bojíme predsudkov... - TOTO SOM NASLA NA NETE... A suma a kamo, ja nie som normalna, to viem :) ale povolna urcite nie mam partnera uz strasne dlho a v zivote by som ho nepodviedla ani nic podobne... A nesud ludi podla toho jako vypadaju, ty zakomplexovany šracko...

lidka

Ahojte,vedel by mi niekto poradit? som alergická na nikel...ale chcem si dat nastrelit nausnicu...ma na to tato alergia nejaky vplyv?D

Hviezdicka

Kamo... marcos ma pravdu, pytala som sa inu otazku, tvoje vylevy srdca ma absolutne nezaujimaju... takze smola:)) matilda, jooj jak ti zavidim, ked nasim fotrovom s tym uz usi pilim dlho a stale mi hovoria ze nech sa neopovazim, ze ma vyhodia z domu:P ale robia si srandu z toho... ale ja ceem!!! Ved som povedala ze ak sa mi to nebude lubit, alebo co, thak si dam het.. ja cem iba taku malu gulicku, neze na celu bradu :)) jooj, ked mna to tak laaka... ale v lete si isto chcem dat... no uvidim ... ked mama pojde do prace tak si dam, aby oco predychal a mama po 2 tydnoch pride a potom predycha rychlo lebo bude rada ze je doma:) ja to uz mam premyslene:D len sa uz odhodlat :))

matilda

daj si piercing do brady :))..mam aj ja..proste som chcela a prisla som tak domov,ze hla prekvapenie ale mam skvelych rodicov,cize spokos..a bolo to po maturite,tak som si hadam zasluzila,heh..a v juni je to uz rok:))...a neboli to,aspon mna ne,to je v pohode..ani mi to nehnisalo iba to bolo cervene par dni,sak to je jasne lem si to musis prvy mesiac a potom tak uz lem priebezne dezinfikovat;-)..ale ked som s tym prisla k zubarke,to boli kazne,ale uz si zvykla..aa ked sa bozkvam tak to mi furt natahuje:D,ale tak jemne,neze trha,hehe..taze to pritahuje chlapcov:))..podla mna to nebudes lutovat ked si das,sak nemas co stratit,ide to dole v pohode a zostane ti lem mala bodka,ktoru ani nebude vidno jedine co stratis budu love,ha ale stoji to zato...