Prosim poradte!! Rozisli sme sa, ale on sa stale ozyva

Príspevok v téme: Prosim poradte!! Rozisli sme sa, ale on sa stale ozyva
lulu2222222

Chcela by som od vas radu kto sa v tom vyznate.
Ide o to ze som sa s priatelom rozisla, ale on to nejako nedokaze pochopit, stale sa mi ozyva a chce sa stretnut.
tolkokrat som mu dohovarala aby s tym prestal, ale bezuspesne.
Prosim poradte mi nieco, aj nejake kuzlo na to aby som sa ho konecne "zbavila". ja mu nechcem zle, len aby sa nase cesty rozisli.
skusala som nieco take, ze som zamrazila sacok s vodou a na listok som napisala jeho meno ale to vobec nepomohlo.
prosim poradte mi, uz nevladzem.

Prosim prispievajte ti, ktori si nebudu robit z takychto veci srandu.
Dakujem pekne.

bingham

lost...ty tu davas teda napady...ze poslat laso...este si to nahodou fakt hodi... :D

inak ten sacok s tou zamrznutou vodou...nic v zlom ale ani ty nie si uplne koser... :DD

User_37597

takychto ludi fakt milujem.povies im raz ze je koniec a nie oni ti aj do hrubeho creva vlezu len aby ste pokracovali.pochopim ked sa niekto znizi na tuto uroven od ikoncenia vztahu asi tak este 3 mesiace ale ked to robi rok ako sestrin byvali a nebudem rozpytvavat jedneho co otravoval mna ale ten bol schopny sa mi po 4 rokoch ozvat a myslel si ze nieco bude aj ked ani pred tym nic nebolo :D

a milujem ludi kt nevedia povedat nie,stop!!!
uprimne niesom nejaka hnusna harpia kt vyuziva ale vy sami si za to mozete ked nepodniknete nejake vaznejsie kroky bez pomoci druhych.nechavas sa zneuzivat?tvoja chyba!!!nechavas sa otravovat?tvoja chyba!!!
treba sa naucit tzv mamvpi.izmu a este len potom sa ti zacne zivot ;)

lost

1. ihned mu kup, zabal, a kurierom posli laso, nech si to hodi ak chce (toto myslim uplne vazne, je realna sanca ze sa uvedomi, vela ludi sa uvedomi az ked urobi niekto nieco taketo (realne skusenosti))
2. ak ti napriklad zavola nove cislo, zvdihni a ked zistis ze je to on, poloz to :) alebo ho akoze pocuvaj, ak na to mas nervy, i ked neviem ktore je kontraproduktivnejsie..
3. predpokladam ze mas skor menej rokov, tak povedz rodicom nech ti pomozu a ak som netrafil vek, upozorni ho ze ta to uz nebavi a UZ si upozornila zopar kamaratov na to ze ak sa nieco "nahodou" stane, tak budu vediet kde ho maju hladat..
ak nepomoze ani krok 3, tak 4az5 budu trosku inej kategorie :D

zaujimave

Ved aj on mne pocaroval. Predtym sa mi tak nepacil, v podstate nie je moj typ, no vnutorne citim k nemu toho velmi vela. Podla mna to ludia robia aj nevedome ked si len tak snivaju, a nepotrebuju k tomu magiu, lenze co si mam teraz pocat s tou laskou, tkoru vo mne vyvolal? Tuzim ju s nim zdielat. On sa boji zamilovat do kohokolvek, no vie ocarit rozne zeny. I tak tusim, ze aj on mna lubi, tymto to len zosilnie a mozno sa rozhybe, respektive jeho laska voci mne prevysi strach z lasky, dufam.

žažiká

baby na kuzla kaslite nieje dobre si pricarovavat ci odcarovat lasku...vypomsti sa vam to raz...

priklad hovorilo sa ze jedna zena si pricarovala chlapca ktory sa jej pacil, nakoniec uz ho nechcela lebo zistila ze je to zle bol ziarlivy zacal ju bit a podobne a uz sa ho nevedela striast lebo bol ako pocarovany...

ale tak ja neviem ja na tie kuzielka lasky velmi neverim, laska by sa silit nemala, bud to vznikne prirodzenou cestou alebo to nevznikne vobec... co je to za lasku ked to chce len jeden a druhy je do toho vtiahnuty pre sebeckost toho druheho...nezamyslali ste sa nad tym?

zaujimave

Perfektne:) dakujem.
Na oplatku ti posielam, co mozno na tvojho nezelaneho ctitela zaberie. Prajem ti, nech ti to vyjde:)
krasna.nova.cz