Pálenie nôh

Príspevok v téme: Pálenie nôh
marioneta

Ahojte vie mi niekto poradiť, už po prejdení veľmi krátkej trasy ma strašne začnú páliť nohy, ale tak že ani nemôžem položiť nohu na zem, preto rôzne krívam skackám potrebujem si sadnúť....A to nenosím opätky, tie sú pre mňa nemysliteľné nosím len žabky, balerínky, botasky...Najskôr som si myslela, že je to lacnou obuvou, ale je úplne jendo či mám boty za 15 alebo 70 eur cítim to v oboch rovnako....Neviem čo mám robiť je to veľmi obmedzujúce poraďte prosím

hmmmmmmmmmmm

marioneta, balerinky nie su zdrava obuv, nezalezi ci stoja 5 alebo 100 eur!ide o velmi plochu obuv, tvoja klenba sa velmi namaha!/klenba, teda ta preliacenina tym,ze nema oporu v plochej obuvy klesa a stupa....ak sa nechces vzdat baleriniek/inac zevraj idealna obuv je MIERNY podpatok/ kup si v protetike ortopedicku vlozku/ale pozor, su trosku hrubsie, tak najlepsie vyskusat keby sa dalo, lebo sa ti potom moze zdat balerinka mala-tesna/alebo byvaju len polovlozky,alebo len take vankusiky na udrzanie klenby.netyraj svoju nohu, lebo sa ti " odvdaci" napr bolestami chrbtu!