je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
jana104

Mam priatela, sme spolu sice este len 4 mesiace... on ma 27,ja 18r, ale velmi dobre si rozumieme (az doteraz)... je to taky velmi pomaly vyvyjajuci sa vstah na to kolko ma on rokov... ale dobre.. ja som to brala tak ako ze nie vsetci chlapi ma chcu len kvoli sexu. donedavna sme spolu boli velmi casto ale nezakazoval mi ani chodit von s mojou partiou... noo malo ktory je podla mna taky... pripadal mi uuuzasny... az jedneho dna presne 1.6ty dostal podnik-bar... boli sme spolu ked sa to dozvedel a velmi sme sa tesili a vravel ze je strasne rad ze som v takej chvili pri nom... ale od kedy sme to oslavili cize nejakych 15 dni sa mi ani neozyva... hovorili sme spolu odvtedy asi 2krat a aj 2krat sme spolu asi na pol hodku odvtedy boli... nedviha mi ani mobil ani nepise a za tie dva razy co zavolal len povedal ze nema teraz kvoli praci cas, ze sa nemam bat, ze nema mi dovod klamat, ze ani ma nepodvadza len teraz sa nema cas mi venovat a vie ze to je asi najhorsie ale inak to teraz nejde... mam mu verit?

jojo354

Ahoj. Viem, že toto si nechcela čítať - možno už neskoro a všetko je vyriešené - ale - Ak už budete niekedy spolu zase na tých 30 min vonku - treba sa mu na rovinu povedať, že mu veríš, že ťa nepodvádza ... (teda ak je to pravda) ale že vsťah nie je o 30 min ale aj o komunikácií. Vymyslieť nejaký kompromis, že keď niekam pôjde či ti nemôže aspoň SMS poslať alebo proste niečo. Treba to hovoriť v kľude a nie vyčítavo - proste nič sa nedeje len keby sa toto zmenilo - a keby sa začal urážať - že či ho chceš konrolovať a zvýšil hlas - tak asi nejaka bije - asi nebude chcieť zostať s tebou a nevie ako to povedať, alebo horšie - má inú ... Aj tak treba zostať v kľude a ospravedlniť sa, že ťa to napadlo -podľa jeho reakcie - ak by sa upokojil, pozdraviť ho a ísť domou. Dôvod - žiadny (tiež ti nehovorí) a to mu povedať tak normálne - ak sa do týždňa neozve - posledná SMS - cítim sa dobre s tebou a určite by to tak aj bolo ak by sa naše rozhovori trochu zmenili ... bla bla" Všetko bez výčitok ... No držím palce ale si mladá na to aby si nevedela, že chlap sa zmení - ale nie do pár mesiacov a až tak ... aj keď je veľa roboty, SMS trvá pár minut

Deee

Nabehni neohlasene do baru, že niečo suuurne potrebuješ od priateľa, a hned uvidis, ktorá bije...
Podľa mna sa vyhýba tomu, aby ti oznámil, že je koniec a takýmito vyhybkami dúfa, že ti to dôjde resp. sa nastves nechas ho ty a on bude bez viny
Ak nemozes ísť ty, pošli nejakú kamosku alebo niekoho neznámeho, kto by ti situáciu v bare obkukal
Takéto nedvihacky a zabudacky telefónu, nemám cas, žiadna SMS ani nic to je jasne zakrývanie niečoho
Inak, ktory bar? Bývam v okoli ;-)

jana104

no... ved to... jeden vecer som mala ist za nim do toho baru... uz som bola na ceste a odvtedy mi asi 3 dni bud nikto nedviha alebo skladal alebo zdvihol jeho kamos a zase len ze... aaahoj janka... on si zabudol telefon tu a isiel do popradu bo tovar a blbosti... a ze mi zavola ked sa vrati, ale tiez si myslim ze aj z tamad sa mohol ozvat od nejakeho kolegu-kamosa lebo vsetci maju aj moje cislo... aj ja mam ich ale nemala som chut znizovat sa k tomu aby som vyvolavala vsetkym jeho kolegom atd. ci su s nim... keby chcel ozval by sa... ja som pre to aj tak urobila dost... aj sms-ky som pisala-skoro vkuse a nic... najhorsie je ze po nom ide jedna zenska... priatelka byvaleho majitela toho baru (vsetci traja su dobry znami)a ona sa tym vobec netaji... s priatelom sa casto hada a chodi sa vyplakavat ku mojmu alebo mu vola hodinu vkuse (hoci on mi stale o tom povie, ze ide ona do baru, bo sa pohadala (jej priatel je mimochodom zenaty), alebo ze mu zas volala a ked mu vola ked sme spolu ani ruku mi on nepusti...) lenze to bolo vtedy.. a teraz je nieco ine a ja neviem preco

jana104

no... ved to... jeden vecer som mala ist za nim do toho baru... uz som bola na ceste a odvtedy mi asi 3 dni bud nikto nedviha alebo skladal alebo zdvihol jeho kamos a zase len ze... aaahoj janka... on si zabudol telefon tu a isiel do popradu bo tovar a blbosti... a ze mi zavola ked sa vrati, ale tiez si myslim ze aj z tamad sa mohol ozvat od nejakeho kolegu-kamosa lebo vsetci maju aj moje cislo... aj ja mam ich ale nemala som chut znizovat sa k tomu aby som vyvolavala vsetkym jeho kolegom atd. ci su s nim... keby chcel ozval by sa... ja som pre to aj tak urobila dost... aj sms-ky som pisala-skoro vkuse a nic... najhorsie je ze po nom ide jedna zenska... priatelka byvaleho majitela toho baru (vsetci traja su dobry znami)a ona sa tym vobec netaji... s priatelom sa casto hada a chodi sa vyplakavat ku mojmu alebo mu vola hodinu vkuse (hoci on mi stale o tom povie, ze ide ona do baru, bo sa pohadala, alebo ze mu zas volala a ked mu vola ked sme spolu ani ruku mi on nepusti...) lenze to bolo vtedy.. a teraz je nieco ine a ja neviem preco

Deee

No mne tu niečo nesedí...
Ako veľa práce moze mat každý, ale určite niekedy musi jesť a napríklad vtedy mi môj vytazeny manžel zavolá, jednoducho ak má človek svoje priority, tak aj pri kope práce ešte stihne dat najavo aj trosku lásky,
ale vidieť sa len 60 minút za dva tyzdne a vyhybave odpovede typu, že nema teraz cas a musíš verit, že neklame atd... Keby chcel tak dokáže na 2 sekundy dvihnut mobil povedať lubim tá zavolám neskôr a pa, ale ked ani mobil nedviha... To bude uz o inom...

blondula

15 dni sa neozvat je velmi dlha doba podla mna ! to nema ani minutku na to,aby ti aspon povedal co sa deje ?? divnee...