napravenie chrbtice !

Príspevok v téme: napravenie chrbtice !
blondula

ahojte ! problemy s chrbticou mam uz od nepamäti.lenze teraz som zase v stadiu,ked musim kvoli silnym bolestiam hlavy a strnulosti celeho trupu navstivit lekarku :-( chcem sa spytat,mozem jej povedat,nech ma posle na napravenie chrbtice ? totiz vzdy ked som chodievala,jedine co mi urobili boli obstreky,parafin,elektrody,lieky....a po case to zacalo znova.napravoval mi raz jeden lekar na pohotovosti,ale to uz bolo v stadiu,ked som sa ani vystriet nemohla a ani posadit ! viem ze sa to neodporuca,ale lieky mi tiez nepomozu :-(

blondula

cvicit a spevnovat svalstvo mozem az po napraveni chrbtice.som skusala,ale mala som silne bolesti a hlavne ma bolieva hlava a mam lavu stranu taku jak ochromenu :-( citim,ze mam hrudnik ako keby vo zveraku stiahnuty :-( zajtra idem niekde hladat nejakych fyzioterapeutov .dufam,ze mi to daju dokopy :-(

ba83

treba začať aktivne cvičiť najskôr pod lekárskym dohľadom a neskôr až sama ale budeš musieť celý život aktívnejšie žiť

evcca

ak pod napravenim chrbtice myslis trakciu, tak tu ti moze v pohode spravit rehabilitacny lekar alebo aj fyzioterapeut ku ktoremu pojdes na rehabilitaciu. ale musi byt k tomu indikacia, nerobi sa to vzdy.