mam problem neviem ci bude tehotna

Príspevok v téme: mam problem neviem ci bude tehotna
Ondrej221

Poradte niekto: Priatelka brala antikoncepciu ale ked mala menstruaciu tak prestala.... potom ju mala opät nasadit ale neurobila tak ani 4 dni potom lebo nemala uz tabletky a doktorka je na dovolenke... nic mi nepovedala a mali sme sex a nevedel som o tom ze neberie ... takze urcite sa dostalo nejake semeno aj do nej... no neviem ci treba kupit tu tabletku ktoru treba uzit na dalsi den alebo ci ta antikoncepcia moze mat este ucinok... dakujem za rady

Ondrej221

Noo prvy mesiac... ono sa to stalo vcera a asi tak v utorok jej skoncili kramy a nebrala dalej....
ale kupim asi re istotu escapelle
co to stoji? vie niekto?

Deee

Kup radšej escapelle, antika uz neucinkovala, tie stastnejsie z nás môžu otehotniet hned prvy mesiac po vysadeni, kedže by sa ovulacia mala obnoviť hned (ak je všetko ako má byt)

Ondrej221

hej uz som vygooglil.... viem aka je to tabletka... ale asi ju pre istotu kupim.... :) hej ako mohla si vybrat tabletky a mohla poprosit v lekarni ... ale to uz je jedno.... len teraz neviem ci ju to este moze chranit alebo ci radsej kupim tabletku po

nnn

Ved na recept môže vyberať rok tabletky. ale ak jej už končil dátum tak mohla v lekárni poprosiť lekárničku kedže jej lekárka je na dovolenke... by jej ju ešte predali... Tvoja priateľka ťa mala upozorniť... Pretože ak priateľka doberie antikoncepciu a ani po 7 dnovej prestávke ju nenasadí tak potom už stráca účinnosť tvoj partnerka neni chránena. Tak môže otehotnieť ale aj nemusí... Tabletka po je tuším do 74 hodín alebo tak nejak neni som si presne istá tým časom vygoogli :)