POMOC :((

Príspevok v téme: POMOC :((
Biuš

Prosim vas o pomoc.. snažim sa zaviesť tampon a keď si ho už zavediem ako by mal byž stale mam pocit že mi vadi.. alebo že by mi mal každu chvilu vypadnuť.. snažila som sa ho už posunuť aj ďalej ale myslim že to už viac neide :(( naozaj prosim pomožte lebo teraz cez leto vidim toto ako jedinu možnosť.. za odpovede VAM vopred ďakujem

smajliQa

ved to moze byt iba pocit, lebo s tym nemas skusenosti preboha. ked mas ten pocit, tak si to po chvilke skontroluj, a ked je vsetko ok, tak kde je problem,?? zo zaciatku ma kazde dievca take pocity... predsa mas tam nieco co do teba nepatri.

mayusa

ved tam je aj navod ako to urobit ked sa rozkrocis (uvolni sa) tak ho zatlac tak ze ti asi aj pol prostrednika vojde dnu a to uz by malo byt fajn...

drzim prsty :)

alusss

no ak máš pocit že ti ide vypadnúť tak ho máš iste len niekde na začiatku...ak sa ti nebude dariť kúp si tie s aplikátorom, na začiatok sú fajn

Biuš

ved ja ho zavadzam teraz keď mam najsilnejšie krvacanie.. ale aj tak ho stale citim.. stale mi vadi.. aj ked si myslim že už je zavedeny ako ma byť.. prejdem 10 krokov a už mam pocit že mi vypadava :(( som zufala z toho už :((

alusss

ak ho máš dosť hlboko tak by si ho nemala cítiť, skús vybrať a dať si znovu nový...prídeš do toho časom