TUNISKO - Hammamet - pocasie

vsetkomozne

to co pisu na internete ake je pocasie,je blbost.nebudte zbitocne smutne,pretoze to by bolo zbitocne :-D my sme sli do turecka a pisali ze tam stale prsi a malo stupnov a prisli sme tam a cely cas bolo krasne a horuco.nenormalne naozaj.nechapem,preco pisu tam hluposti

smajliQa

baby nic to, ja som isla do spanielska a den predtym som pozerala pocasie, a pisali ze 3 dni z toho, jak tam dojdeme hned, ze prehanky, a ze malo stupnov,., a dojdeme tam, a pozeram.. ze TY KOKOS... proste hned prvy den, sme sa isli poprechadzat do mesta, a vecer o desiatej teplomer na hlavnom namesti ze 31 stupnov... a to iste cez den, v chladku cez 30 dost,,, no a to hlasili ako strasne dazde- a neprsalo ani raz..

žažiká

ja odchadzam na dovolenku toho tyzdna do chorvatska a pozeram ze cely tyzden na tom mieste maju byt burky a prehanky :-/ to je radost...

snazim sa tomu neverit a hadam to nebude take zle :( snad sa predpoved myli...

ja ked som pozerala pred rokmi predpoved na afriku ked som sa tam chystala tiez tam bol dazd a malo stupnov, ale nakoniec tam padali 40-50 stupnove teploty a bolo kazdy den krasne, len posledne dni uz fukal vietor ...

tak snad pisu len priemer a bude nam dobre :D

tunisia4

no ja som pozerala predpoved samozrejme pre Hammamet, ideme na 7 dni, tak by som bola nerada keby z toho 3 dni bolo zle pocasie... Aj ked viem, ze to mi nik nezaruci :) len som chcela vediet ako to je ked tam hlasia dazd..ci je to naozaj cely den pokazeny :/