Sloboda zvierat

Príspevok v téme: Sloboda zvierat
smajliQa

ahoj,,, vie mi niekto poradit???
pisala som uz dva maily na slobodu zvierat, nikto mi neodpisuje, a ked som tam volala, povedali, ze prave nemaju cas, ze mam napisat mail. to co je ,??? ach..

moj sused mal doma 8 psov, uz ma len 6 lebo dva zomreli od hladu, neviete si rpedstavit ake je to hrozne pocut tych psikov plakat.
ja uz ich nevladzem krmit ... sem tam im nieco hodim, ved ich je predsa 6, a ja mam tiez svojich dvoch psikov,...
ved to sa neda.. a najhorsie, ze sa zacinaju bit, lebo su hladne.. a ta najstarsia ich tak bije a a kuse, ze pminule malo to najmensie steniatko celu krvavu hlavu, a osleplo na jedno oko. potrebujem tych psikov dat do utulku, vie mi niekto poradit,? prosim!!!

nenavidim takych ludi!!!!!

smajliQa

lost je super, co chces urobit .)) daj to nejakym steniatkam...
odnes to do utulku, ktory ma majitela takeho, ze ked vide s utulku tak ma na sebe monterky a je od psacich chlpov, a nie takemu, ktory je ovesany zlatom a sedi v kancli v saku.. kreteni,,,

ludia... takze v pondelok sa to vsetko zacina.... samozrejme sa mi neozvali, z toho RVS a dokonca ani z toho utulku v Skalici, ktory tak ospevovali.
ja uz nicomu neverim v tejto republike.

lost

nj, len aby to nepredali (je to neotvorene 4kg balenie, mohli by to strelit za 15eur bezproblemov :) ) :D

prave preto hladam niekoho, kto to naozaj potrebuje a komu to realne pomoze a nie je to hyena (ten clovek)..

a ano, je to pre juniorov :D steniatka.. do 1 roku..

jankaaaaaaaaa

ale teoreticky keby si ich odniesol aj do slobody zvierat tak predpokladam ze tie granule by ani nemali ako zneuzit a predsalen by ich dali asi len tym psom..

jankaaaaaaaaa

je z kosickeho utulku a byvame tu v ke :) ale junior granule su pre steniatka predpokjladam, tak to pre moju havinku v strednych rokoch asi nebude najlepsia volba :D

lost

no teoreticky by som im to mohol priniest aj do kosic :D

ved je to len 800km tam a spat :D

aspon by som mal vyyyylet :D

alebo ich poslem postou ? :))

tvoja havinka je tiez z toho okolia? :)

lost

vie niekto o nejakom DOBROM utulku kde by zobrali granule co moj pes nezjedol ? mam cca 5-6kg a neviem co s tym..

alebo nechce niekto Happy Dog Junior 29 granule ? :)