Sloboda zvierat

Príspevok v téme: Sloboda zvierat
smajliQa

ahoj,,, vie mi niekto poradit???
pisala som uz dva maily na slobodu zvierat, nikto mi neodpisuje, a ked som tam volala, povedali, ze prave nemaju cas, ze mam napisat mail. to co je ,??? ach..

moj sused mal doma 8 psov, uz ma len 6 lebo dva zomreli od hladu, neviete si rpedstavit ake je to hrozne pocut tych psikov plakat.
ja uz ich nevladzem krmit ... sem tam im nieco hodim, ved ich je predsa 6, a ja mam tiez svojich dvoch psikov,...
ved to sa neda.. a najhorsie, ze sa zacinaju bit, lebo su hladne.. a ta najstarsia ich tak bije a a kuse, ze pminule malo to najmensie steniatko celu krvavu hlavu, a osleplo na jedno oko. potrebujem tych psikov dat do utulku, vie mi niekto poradit,? prosim!!!

nenavidim takych ludi!!!!!

smajliQa

hahaaaaaaa
ziadna odpvoed, tak tam volam znovu. a co myslite? este pred chvilkou obsadene, a teraz nikto nedvoha....

ja ich dam do jojky, ja ich jebe*

smajliQa

tak tomu by ste neverili. volala som do troch utulkov. v jednom ma nedvohli, druhe je neexistujuce cislo, a tretie len piplo a vyplo.

tak volam opat tej BREZINOVEJ, do slobody zvierat, stale obsadene.
je tam napisane ze v pripade nedvihania zaslat sms. tak som ju tam poslala. som zvedava na ODPOVED!!!!

smajliQa

ano, .. zavolam,... mam tu jedneho cloveka, som totiz v praci, ale hned ako vypadne a bduem tu sama, tak sa na to vrhnem, dav vam vediet ze co.

jankaaaaaaaaa

tak jej volaj kym to nebude ochotna riesit, ked ti povie ze mas napisat mail, povies ze si ho uz pisala trikrat a to co chces riesit je naozaj surne

jankaaaaaaaaa

smajliqa: tiez tak nejak stale posielame doma peniaze pre slobod zvierat, ale uz velakrat som rozmyslala nad tym ze tie peniaze radsej venujeme kosickemu utulku.. tam maju pristup uplne iny, neminaju tolko penazi do propagacie co sloboda zvierat, radsej peniaze venuju na zvierata a neorganizuju zbierku penazi nonstop, ale stale su tam vyhlasovane zbierky na granule, maso, deky, obojky a konkretnee veci co sa tam zidu.. boh vie co s tymi vsetkymi peniazmi robi sloboda zvierat..

smajliQa

jankaaaa

ja mam take nervy,,, zobru od ludi peniaze a potodbe... vzdy prispejem, alebo ked su tie nadacie hocijake, aj na vianoce, co ludia posielaju nejaky obnos, alebo smsky... proste ja som taka krava... NIC IM UZ NIKDY NEDAM... taky maju pristup, ja normalne rozymslam ze do telky ich dam, kretenov!!!!

lost

napis staznost na slobodu zvierat :D

alebo novemu casu, je uhorkova sezona, chytia sa cohokolvek..

alebo na neho zavolaj policiu, ved je to tyranie, zanedbanie starostlivosti..