Dovolenka - študenti

jankaaaaaaaaa

tak ked maju isty rozpocet na dovolenku tak sa im isto oplati ist vlastnym autom a zaplatit si benzin (samozrejme ak maju auto k dispozicii a vodicak) ..
alebo si zaplatit len cestu do krajiny busom alebo minibusom a ostatne si vsetko vybavit sam

smajliQa

jankaaaa

lenze oni studuju, a pochybujem, ze ked maju ledva na dovolenku, tak si budu moct dovolit vlastne auto, po pripade vodicak kto vie ci maju.

jankaaaaaaaaa

najlacnejsie ta to vyjde ked si to vybavis cez zahranicnu cestovku. slovenske su strasne predrazene. alebo ked pojdes na dovolenku vlastnym autom a uz na mieste si vybavis nejaky hotel. cestovky su velmi drahe zbytocne. a za taku cenu aku ti vybavi cestovka pobyt a cestu v bulharsku tak si zato zaplatis sam ovela dlhsiu dovolenku

smajliQa

a do kolko by si chcela na osobu?
pomozem ti najst nieco, dovolenky pozeram takmer denne, viem v tom chodit :)))

hassyyyyy

smajiliQa diky :) ja by som asi radšej letecky šla, no ale tak zas nie je to podmienka.. idem popozerať to taliansko :)

smajliQa

to co ta vide Bulharsko, tak to mozes ist rovno do Talianska autobusom-. vycestujete na noc, rano ste tam, ide sa celkom kratko.... a vide ta to velmi lacno. ja somt ak bola v Taliansku autobusom tiez ked som chodila do skoly.. vyslo to par eur, rozhodne menej ako Bulharsko. ved si zober ze do Bulharska uz iba letenka co ta vide..