Strasne ma to ponizuje :((

Príspevok v téme: Strasne ma to ponizuje :((
Monika_babika

Moj priatel je strasne zo mna nervozny aj ked nic neurobim vybija si na mne zlost nadava mi do kur... pic... atd sto-krat som mu vravela nech s tym prestane ze ja mu nenadavam kazdy mi hovori ze sa mam rozist a vravi ked si kupime vlastny byt tak ma dobyje newiem co mam robit milujem ho strasne viem ze aj on mna ani sa odomna nepohne kvoly nemu som stratila skoro vsetkych kamaratou :(((

xy:)

ako vidim, kazdy mame inu predstavu o partnerskom spolunazivani.. chvalabohu. skratene by som povedala, ze mu robis rohozku na nohy. a ze ta miluje? tak to beriem ako vtip.

Scotch

no dievca maj nejaku hrdost.. darmo ze ho ,,lubis", on teba zjavne nie, to by si ta aj trochu viac vazil.. a presne preto je s tebou, lebo si lahky terc..vie, ze ti moze povedat hocico a ty si to poslusne vypocujes a ide sa dalej. snad mas aj na lepsieho nie?
ale mam pocit, ze tu je zbytocne radit. spravis si po svojom a tipujem, ze si z tych, co sa asi radi nechavaju ponizovat. inak by si ho uz nakopala do zadku a poslala kadelahsie.. ja na tvojom mieste by som to spravila ak nie pri prvej, tak pri druhej nadavke urcite..

olivienka

ahoj, Monika, pridávam sa k ostatným - utekaj od neho preč, zaslúžiš si niekoho lepšieho... nikdy sa to nezmení, keď si mu to už veľakrát povedala, nech to nerobí (ono už to bolo zbytočné by som povedala, ale aspoň si to skúsila) a on to absolútne nerešpektoval, prečo si myslíš, že to niekedy prestane? skôr sa to bude len stupňovať, chceš to počúvať celý život... myslím to vážne... NIKTO (a už vôbec nie žiaden chlap ;)) nestojí za to, aby si sa nechala od neho ponižovať a trápiť. a že sa od teba ani nepohne... to nemusí mať vôbec nič spoločné s láskou. tak sa pozbieraj a konaj

[zruseny1]

dobre jej dávate baby:-/ možno by ste nemuseli byť až také hrr
človek sa zaľúbi ľahko, on taký nemusel byť hneď na začiatku vzťahu...ale keďže už vieš aký je, a pravdepodobne aj taký aj zostane, tak vo vlastnom záujme to ukonči... nemá ti byť čoho ľúto..nazaslúžiš si od neho také "komplimenty"

alle

monika, sebaucta ti nic nehovori? takto sa laska ani ucta k druhemu neprejavuje, ale ak na lepsieho enmas, tak s nim ostan. Ale aj nie si to, cim ta on castuje, tak od neho odid, ved je to muzska spodina.