P90X

Príspevok v téme: P90X
Luckatucka

Ahojte,mam 25 rokov,vysku 168 cm a vazim 67 kg.
Rada by som zhodila za mesiac na 63kg.Zdravujem sa zdravo,jem delenu stravu,male porcie 4x denne,ziadne sladke,ani napoje,ziadne pecivo,vyprazane.Problem je,ze musim viac cvicit.
Myslite si,ze som obezna?
Moje miery su:
prsia - 103cm
pas - 76cm
boky - 104cm
Rada by som si vyformovala miery na :
prsia - 103cm
pas - 72cm
boky - 100cm
- za ten mesiac,teda do nejakeho 20.8.2011.
Pozerala som raz v telke reklamu na cvicenie P90X.Je to super,no neviem najst video celeho cvicenia aspon 3 ine varianty,aby som to mohla kazdy den obmienat.Neviete mi poradit?

Essaouira

Ja som bola vzdy stihlejsej postavy okolo 50kg, az jedneho casu som pribrala na 63kg. Aktivnym dlhodobym cvicenim som to opät zhodila na 53kg. Ale miery ti neviem povedat. Nikdy som sa totiz nemerala. Proste pozriem do zrkadla a zhodnotim. :D
Ale nemyslim si, ze ten program P90X by bol hodnotny na dlhodobe chudnutie. Ak chces pomerne rychlo schudnut, je to v pohodke, ale po tomto cviceni by si nemala prestavat cvicit, aby sa ti telo nevratilo do pôvodneho stavu.

Luckatucka

Essaouira : a kolko vazis ak sa smiem opytat?Ja som mala uz aj 61kg,a potom som pribrala naspat,ale to mi uz vraveli,ze som velmi chuda.Ja mam hrube a tazke kosti,tak ta vaha je sposobena aj tym.Ale uspech je,ze som zhodila zo 76kg.No a teraz sa snazim dalej aspon za ten mesiac na tych 64kg by bolo pre mna super.Len menej bude velky uspech.

Essaouira

Ahoj Luckatucka,
ja som mala cele toto cvicenie doma na disku, tak sa skusim pozriet, ci to este mam, ked pridem domov. Ale je to v Aj a je to pekne rozdelene na cardio, posilovanie...
Inak mam taku istu vysku ako ty, ale menej kil. Urcite je vhodne cvicit kardio na znizenie hmostnosti a doplnat ho posilnovanim na formovanie tela. Zo zaciatku ma aj toto P90X cvicenie bavilo, ale po nejakom case mi uz prislo stereotypne.