Jesseniova lekarska fakulta vs BA

Lea:)

Nela41 a netreba mi chodiť na nejaké prípravné kurzy na prijímačky do MT?? A ako vravíš že mi to zašlú tak budem mať dostatok času sa ich naučiť??

Lea:)

Ahojte :)chcela by som sa vás opýtať či nemá niekto otázky na prijímačky do Martina,ale na ošetrovateľstvo(biológia+somatológia)...neviem kde by som ich mohla zohnať a ako to vlastne funguje na tých prijímačkách....ani v kníhkupectve som nič podobné nenašla prosím poraďte :D vopred ďakujem ;)

dina12

ka3na: mohla by si mi dať, prosím, kontakt na tú kamošku, ak by bola ochotná poskytnúť nejaké info o tom, ako to tam funguje, ako sa jej páči na škole a pod.? dinka@centrum.sk ďakujem :)

linda81

ja som studovala v MT a bola som tam velmi spokojna :-)....intrak je v pohode,ja som sa tam citila velmi dobre.. v tych casoch este aj kulturny zivot bol ( neviem , ako je to teraz, ale ze vraj sa to dost pokazilo).....s brigadami to bolo kusok tazsie, ale isto sa nieco najde v ZA, ked nie priamo v MT...:-)

Mato4122

Ahojte. Po mojej príprave na maturitu a na prijímačky na medicínu mi ostali kvalitné učebné pomôcky a materiály. Mne veľmi pomohli preto ich posúvam ďalej.:) Ponúkam učebnicu Maturita z biológie - 6EUR Vypočítané všetky príklady s postupom riešenia k otázkam na Lekársku fakultu UK v Ba - 6EUR (Z tých učebníc kde je 1500 otázok) Niekoľko testov s kľúčmi k otázkam na prijímacie skúšky na Lekársku fakultu UK v BA z biológie a z chémie - 7EUR Otázky s kľúčom na prijímačky na Jesseniovu lekársku fakultu do Martin z chémie - 20EUR. Každý materiál ponúkam zvlášť alebo aj všetky spolu. Ak máte záujem kontaktujte ma na: e-mail: Mato4122@azet.sk

Barbora1195

Ahojte, chcela som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradit nejakeho ovvereneho doučovatela na prijimačky na JLF UK v Martine :) Ďakujem.

Nela41

Ja v Martine bývam aj študujem a veľmi mi to vyhovuje. Určite neľutujem svoj výber, ale s tou brigádou je problém velikánsky treba sa na to pripraviť