Neodstranitelny problem

Príspevok v téme: Neodstranitelny problem
kimono71

Cawko mam 16 rokov a uz dost dlhu dobu trpim a najviac cez leto preo sa obracam na vas :D

po kazdom holeni noh sa mi na nohach nahromazdia bodky z ktorych bol chlbok odstraneny velmi to vidno a po case sa mi zacnu tvorit vyrazky pod kolenami na stehnach aj ked si ich neholim .

cez leto nemam chut obliest sa ani len do plaviek c je skoda pretoze moja postava je mierne vysportovana :D pochvalila som sa :D :D ale to dvolezite nieje oskusala som vselico veet sprej krem depilacni pasiky voskove cukrovu domacu pastu nedopadlo to dobre : Dziletky drahsie aj lacne proste vsetko mozne pocula som o perzskej epilacii je vraj dlhodoba aj trvala alebo domaci recept www.youtube.com toto som este neskusala no musim si to vsetko prelozit co za veci tam do toho gebuzaku treba :D dufam ze mi pomozete :D

skus-

alebo si umy nohy vyvarom z PRASLICKY ROLNEJ VELMI DOBRA NA POKOZKU...UMY NOHY A NECHAJ VYSUSIT...alebo najlepsie by bolo vykupat sa vo vyvare aspon 15-20min.

kimono71

BBella jasne ten driklor to som uz o tom citala ze je to fakt dobre a ze sa to pouziva len niekolko krat :D fajn no tak skusim to dakujem velmi pekne :D

BBella

no je pravda, ze med je protizapalovy, ale co potom???natriem na nohy med a???ani lahnut ani sadnut, pochybujem,ze to casom vsiakne...hmm...

jankaaaaaaaaa

skus si po oholeni naniest na nohy med. je to neprakticke lebo sa to lepi atd. ale ma to protizapoalove ucinky na plet

BBella

driclor si skusala??to je taka super vec pod pazušky:) mozno ti to zredukuje tie zlte flaky pod pazuchami...neboj viem o com hovoris, my take potenie mame v rodine, .....aj sestra to ma po ocovi...ruky ma nonstop mokre a studene, nohy deto, malo kedy nosi zabky alebo slapky lebo sa jej nohy smykaju a remienky na sandaloch jej driapu mokru pokozku a tym sa jej vytvaraju otlaky a bla bla...aj ona zacala driclor pouzivat a aspon pazuchy ma suchsie a moze si vybrat hocijake tricko - na ruky jej to nezabralo:( a este ja pouzivam zinkovu mast na oblast bikin - je dobra na to aby pokozka ostala sucha....skus isto iste toto je lacne. ten driclor je drahsi ale oplati sa ..ja som s nim nadmieru spokojna.

kimono71

BBellatak to moze byt pravda bola sm pri koznej a dala mi neaky krem povedala by som ze mi aj pomaha depilator ja to volam muciaren :D
puder som este neskusala uvidime a co sa tyka potu je to neznesitelne potia sa mi ruky trocha aj nohy ruky nonstp denne aj ked neprezivam niaky stres a co sa tyka prirodzeneho potu je to des nepomaha mi ziaden antiperspirant niekedy prevaha pot ako dokonala vona antiperspirantu a niekedy mam na bielom triku aj zlte skvrni ach tolko tych problemov je ze az :D ale dakujem vyskusam ten puder