Cutishelp alebo Bioderma Sébium AKN ??

stanicka

Na ziadnu kozmetiku nie som alergicka, okrem Biodermy Sebium - obrovske opuchy oci. Skusala som aj Vichy a Avene, ale najlepsi je Cutishelp - bezkonkurencene, iny krem uz nechcem. Pouzivam ho spolu s koloidnym striebrom. Raz darmo - je to liecebna kozmetika...

marcia

ozaj a znacka avene??tu som si kupila len nedavno,na odporucenie jednej pani poradkyne v lekarni,chcela som makeup ale poradila mi taky mastny puder,uv filter 50,perfektny!!!plet mam ako opalenu,no dobra znacka je to..ale aj tak kazdemu sedne nieco ine:)

marcia

Ahoj ak ti mozem ja poradit tak mne pomohol vichy normaderm!!zbavila som sa akne asi po troch tyzdnoch uz po dvoch bolo vidiet zlepsenie..odvtedy som akne nemala,mozno sadla ta znacka prave mne ale ja som s nou celkovo velmi spokojna.

jijjjka

ja takisto používam prípravky od biodermy aj ked mne veľmi pomohla kožná, ktorá mi dala pár vzoriek tých krémov...som s nimi spokojná...najlepší pre mňa je SéBIUM AI, ktorý je veľmi účinný na veľké boľavé vyrážky...zo začiatku som sa ich nevedela zbaviť, ale teraz stačí, ak si dám tenkú vrstvu a pekne to zmizne...

jaja123

ja som vyskusala uz vselico mozne a bola som zufala..nič mi nepomahalo, ani kozmetika, ani antikoncepcia, pripravky od koznej, nič..čo sa tyka cutishelp, mne osobne nepomohol, no vyskusala som len jednu pletove vodu z tejto značky..jedine, čo mi zatial pomaha je sebium na mastnu plet od biodermy, dostala som aj micelarnu vodu k tomu.mam velmi zmiesanu plet a na to, aby sa mi neleskla mi pomohlo zatial len toto sebium, mam aj menej akne, hladsiu plet..ale na kazdeho to ucinkuje inak, takze jediny sposob je vyskusat to na vlastnej kozi..zo sebia maju v lekarni aj vzorky, tak mozte aspon usetriť a nekupovat nieco, co vam nevyhovuje

heyhey

mne celkom pomahal krem z DM, znacka lavera.. taky na mladu problematicku plet. hydratoval a pritom upokojoval vyhadzanu plet..

Ewka12

mne bioderma absolutne nepomahala,skor naopak,aj ked mam plet mastnu,po tom kreme som ju mala taku napatu vyschnutu.lepsie je Vichy normaderm alebo od Avene rad na akne,teraz mam selu sadu a nie som vyhadzana