chora buduca svokra

Príspevok v téme: chora buduca svokra
Ewka12

ahojte,potrebujem radu ohladom buducej svokry,ona je psychicky chora.muz ju bil a tyral 20rokov.mala s nim 5 deti, z toho 2 zomreli po porode.moj nastavajuci-jej syn je velmi dobry chlap,ktory sa o mamu staral,aj o mladsie sestry,bol im otcom,bratom ,kamaratom,vsetkym...zivil ich.ked mal 19r,uz sa na to nemohol pozerat,tak otca zbil,zlomil si na nom ruku a vyhodil ho z domu,potom sa konecne rozviedli.teraz sa nestretavaju a neplati alimenty.len im robi zle a ohovara.priatel si zobral uver aby vyplatil polovicu bytu otcovi a zbavil sa ho.mama bola nezamestnana a bez penazi.otec ho este udal a poslal na neho policajtov.jeho mama je na nervy,ako necudujem sa tomu,lenze odvtedy preslo 6rokov,ona uz ma 3roky priatela,z ktorym zije,ma pracu,tri pekne zdrave deti a vobec na netesi zo zivota.len mysli na problemy,spomina na vsetko zle,stale len o peniazoch sa hada,ohovara kade chodi.kazdemu aj cudzim ludom sa len stazuje a rozprava o minulosti.aj mne,ked este priatel byval doma,robievala zle,my s priatelom dobre zarabame,ona mu otvara postu z uctami a potom nadava za co vsetko minul peniaze.neberie ohlad na sukromie a postu.ked som u neho prespavala,jeden vikend mu vynadala ze som tam stale a kricala na cely byt.pritom byt je jeho a boli sme zavrety v jeho izbe.je citovo labilna,hocikedy sa rozplace,stale sa stazuje.miesa sa nam do svadby,rozkazuje si koho a co tam chce a nechce,robieva sceny ze place a krici na cely byt aj pred detmi,potom sa pride s placom ospravedlnit na druhy den.je strasne pesimisticka a nevie sa tesit zo zivota.je strasne chuda a stale ju nieco boli.nevie sa najest len v strese zije.uz byvame sami,nechce k nam ani prist na navstevu,ked neprideme my urazi sa.nevie sa zmierit ze syn odisiel z domu.teraz mi vyplakava ako sa nemoze zmierit s tym ze syn od nej odisiel,byva so mnou a ideme sa brat.cakame babo.nie aby sa tesila ze bude babka a ze my sme stastny,len nam strpcuje zivot.najnovsie o mne rozpravala ze syn kvoli mne vsetko mina,vsetko plati,ja sa vozim na jeho aute,ze sme lenivy a len na aute sa vozime.toto o mne rozprava cudzim ludom,co si potom o mne myslia?pritom to pravda neni,platime vsetko spolu,ja zarabam lepsie ako on.a budem jeho zena tak chlap sa ma starat nie ked budem na materskej?ohovara za chrbtom,ale ked je so mnou je mila a oslovuje ma mojko a macko.co si mam o tom mysliet?mam jej povedat svoje alebo ju brat z rezervou?len zivot nam nici a mam stresy kvoli nej,vobec si to tehotenstvo neuzivam.len nechcem robit rozbroje pred svadbou.urcite by sa mala ist liecit,ma len 44rokov.priatel je z nej na nervy,snazil sa je pomoct aj dohovorit,neda si povedat.je mu luto ze nema otca normalneho,a este aj mame sibe.ze mu rodicia vobec nepomahaju len ublizuju...

zuzana1223

Ahoj Evka,

Suhlasim s radami holiek, len som ti chcela popriat vsetko dobre, hlavne sa nestresuj kvoli babu, setri sa a uzivaj si tehotenstvo, nemysli na svokru. Je nestabilna, urcite by jej pomohla nejaka liecba,ale ak sama nechce tak to bude asi tazke. Nedajte si znicit svadbu a tehotenstvo.
Je to zlozita situacia,ale urcite to vyriesite.

Vela stastia :)

natusa42

nic si z toho nerob ,ja som na tom este horsie ...mam horsich buducich " svokrovcov "ovela ,netrap sa ....to ty nic nezmozes ,ale hlavbne sa sustred na dieta a manzela ,ine ti poradit neviem

system

moja mama sa tiez pohadala so svokrou a nenavstevuju sa ani nekomunikuju. oco ju ani nenuti aby tam sla. Tvoj partner by ta mal chapat ked vidi aku ma mamu. on nech tam par krat zajde aby sa nepovedalo a teba nech nenuti. a ja na tvojom mieste by som jej povedal slusne presne to vsetko co si napisala tu a aj to ze sa snou nebudes dalej stretavat lebo ti to nerobi dobre. pochybujem ze si to uvedomi ale aspon bude vediet. prajem ti pevne nervy ;)

Katka87

No mas to fakt tazke, ta jeho rodina je dobre nemozna. Pocuj, a musis sa s nou stretavat? Vsak ona k vam nechodi, ty nemusis k nej. Povedz milemu, ze si tehotna, ona ta nervuje, co na teba aj na bejby velmi zle vplyva. Ale je pravda, ze ak zijes takto v strese, moze sa to odratit na babatku a to moze mat neskor poruchy spravania alebo ine problemy. Naco toto? Zato ze tvoja svokra je zakomplexovana zena, ziarliva co druhym nedopraje stastie, dokonca ani vlastnemu synovi? Jej uz podla mna nic nepomoze, asi je v dusi velmi nestastny clovek, ale co mam skusenosti, vy jej nemozete pomoct, proste sa to neda, aj keby ste sa rozkrajali. Preto myslite hlavne na seba a hlavne na babatko.

mayusa

hmmm ja by som zase povedala, ze beries si jeho nie jeho rodinu... :) a budes s nim zit a nie s jeho matkou...

Pozri tak ako si povedala najlepsie zrusit kontakty... nechodit za nou, nechajte ju nech si robi co chce,,,

a ked sa s nou uz teraz bavit o tom nechce tak uz len po svadbe, dufam ze vam to vyjde. A hlavne sa nezlosti!

Ewka12

svadba je 13.8 cize za par tyzdnov,priatel sa uz o nu moc nezaujima,lebo nevidi ziadne riesenie.radsej sa s nou nestretne ked nemusi.ked s nou vola je k nej neprijemny a len odvrkuje.je mu luto ze tolko jej pomohol aj z peniazmi aj s otcom,a teraz,ked uz mozu mat kludny zivot,tak ho kazi ona.povedal ze to pred svadbou nechce riesit,ze ked tak po svadbe.ze sa s nou narovinu porozprava,aj s tym jej priatelom.este k tomu ona mu dlzi 25 tisic €.nechcem aby sa nam starala do zivota a zneprijemnovala ho,rozkazovala co ona chce a nechce.ved rodicia maju detom pomahat a nie naopak?!nechcem ju zacat nenavidiet ale speje to k tomu.radsej sa s nou nebudem stretavat.ja mam rodicov co su spolu skoro 30rokov,velku dobru rodinu,tety,ujov...on sa s otcovou stranou rodiny nebavi,ani s otcom,ked sme prisli jeho krstneho pozvat na svadbu ani mi ruku nepodal ani sa na mna nepozrel,a mama je psycho.a do tejto rodiny sa mam vydat?viem ze on za to nemoze,ale s nim si beriem aj jeho rodinu

svokricka

Ahoj Ewka,
Ja som na tom podobne, otehotnela som a vydala sa za priatela, sla byvat k nemu ... ale akosi mi pocas 5 rokov vztahu zabudol povedat ze jeho mamicka je psycho.. predtym som k nim moc nechodievala tak som si na nej nic nevsimla.. pokial som bola sama bolo to celkom fajn zamkla som sa v izbe a mala od nej pokoj.. ale s detmi je to coraz horsie deti chcu behat hrat sa , a ja musim stale davt pozor ci im starena nieco nespravi.. je protivna , drza .. dieta mi uz zavrela vo spajzi , popricvikovala ruky do dvery.. nechala otvorene vchodove dvere.. skoro mi spadlo bejby zo schodov.. deti v noci spia.. no miesto toho buntosi starena.. tolko hadok co sme mali kvôli nej sa uz ani spocitat neda, keby som mala kam ist tak uz sa na nho davno vykaslem a to len kvôli jeho matke... mat psychosa v dome je hruuza vsetko robi napriek.. znicila nervy uz aj mne mam vredy na zaludku kvôli tej krave... normalne nenavidim svoju svokru.. nikdy by som nepovedala ze je vo mne tolko nenavisti..

mayusa

Ahoj Ewka,
ohh strasne smutne... :( je mi to luto co zazivas... vies co vyser sa na nu a to len kvoli svoju babu... viem na druhej strane musi byt strasne to znasat dennodenne ale aspon ze s nou uz nebyvate... a ked je na hlavu tak ziadne dohovaranie ani rozhovor z tvojej strany by jej nepomohol...aby este horsie nebolo.
Je vela muzov ktori su mamickovske typy, vela takych tem sa tu uz premlelo, ked muz sa snazil pomahat iba jeho rodine a na svoju polovicku kaslal ale ty nie si tento pripad tvoj priatel teda uz nastavajuci :) je s tebou a myslim si, ze on by sa mal s nou porozpravat a vysvetlit jej nech s tym skonci.
Az nie tak asi len ta psychiatricka liecba ostava... :( a to cim skor aby vam aj svadbu nedodrbala... Kedy sa planujete zobrat?