Bradavica

Meretseger

To znie už ako čarodejnícke praktiky :D Mne pomohlo zjedenie surového potkana o polnoci na východ od katolíckeho kostola :D

zakusok

pralinka89
ma tiez dobry tip.Ja som kedysi mala plno bradavic na ruke-pomohlo mi mlieko z lastovicnika.Tak sa mi po case objavila jedna bradavica na prste a nie a nie ju dat prec lastovicnikom.Jedine co mi pomahalo ale velmi pomaly to slo-ked som jedla hlivu+jadierka z jablka.Ale slo to velmi velmi velmi pomaly.Bradavica bola oslabena-ale nie a nie zmiznut.No akurat som licila izby v byte a miesala som farbu rukou kde som mala bradavicu.A prave v tej dobe mi zmizla-TAKZE JASNE ZE JU DORAZILA TA FARBA NA LICENIE.
Takze urcite KRIEDA moze pomoct.Ale podla mna nie vsetkym.
Dcera zasa mala bradavicu a tej nepomahalo ani mlieko,ani tekuty dusik,ani nic z lekarne.Tak si tyzden poctivo prikladala na noc CESNAK a konecne sa tej mrchy zbavila-a dufam ze sa uz ani neobjavi.
Kazdemu pomaha na bradavice nieco ine.
Citala som ze na bradavice je dobra aj SLUPKA Z BANANU-len treba poctivo vsetko skusat.

and12356549

ja som bola u kožnej /je to zdarma a nemusí sa isť k obvodnej lekárke/ na zmrazovanie bradavice, do mesiaca a pol bradavica bola preč (bola dosť veľká) ,skutočne to nebolí trocha to "syčí" no potom je trochu ten mrazivý pocit že to v skutočností účinkuje žiadne veci z lekárne mi nepomáhali a tie komplexy z toho keď ste museli podať niekomu ruku boli hrozné, tak som sa rozhodla isť tou cestou ktorou som sa mala už na začiatku- kožná. Pomôže to a myslím, že nestojí za to trápiť sa rovno k doktorke a zmizne to.

Lily126

Duri00083:

Ahoj, mohol by si napísať, o akú masť ide, či je na recept a kupoval si ju v originál. balení, alebo Ti ju v lekárni namiešali, určite na nej bude napísané, už ke´d nie názov, aspoň účinná látka (+ koncentrácia).

pralinka89

natierajte si bradavice bielou kriedou casto aj viac krat za den a za mesiac aj daco by mali zmiznut ! ale treba natierat poctivo alebo rozdrvit kriedu zmiesat s vodou a natierat.

Megan

Urobila sa mi bradavica v kutiku oka, mam ju iba asi 3 tyzdne ale narastla mi rychlo a dost velka, neviem co robit. Vie niekto poradit co s bradavicou na tak citlivom mieste? Zacala som si na to davat TEA TREE, ale nepomaha a dost mi to drazdi oko.Vdaka za radu...

Domculiatko

Ja som mala veruccu, je to typ bradavicky. Dostala som ju od nasej novej spolubyvajucej (asi v sprche) ktorá mala k hygiene poriadne daleko. No akokolvek pomohli mi naplaste s obsahom kyseliny salicylovej (dá sa kupiť aj samotná kyselina ako roztok. Trvalo to síce zo dva tyzdne, ale bradavica sa odlupla s kozou- resp. kyselina ju vytiahla. Odporucam

dodma

ahojte ja mám bradavicu na stehne je dosť velká chcela by som isť na jej odstránenie ..viem najskôr musím ísť ku kožnej a potom možno na chirurgiu..ale chcemm sa spýtať či ma musí obvodný lekár odporučiť na kožné alebo tam môžem ísť bez odporučenia?

Duri00083

Ahojte

Chcel by som sa Vami podelit o svoj boj, ktorý som nateraz úspešne vyhral.
Mal som velke bradavice na nohach medzi prstami a jednu aj na prste na ruke..skusil som snaď všetky ľudove lieky ocot, citrón, cibuľu, lastovíčník, savo a neviem ešte aké iné šialenosti sa dajú výčitať an nete alebo vám povedia doktorky..nič z toho nepomohlo ba naopak problem sa zhoršil už som skoro nemal palec na nohe iba jednu veľu bradavicu. Strašna psychická ujma to iste bolo na ruke a viete si predstavit, že i len podanie ruky bol zrazu problem a to nehovorim o inýc veciach. Tak som to skúšal medicinskou cestou ...klasické \\\"štátne kožné lekarky nedokazali moj problem nijako upravit iba ma presvedcovali ze to chce cas a davali mi dusik a kadejake masticky a vystriedal som 3...nic..keď som bol uz v koncoch ...dozvedel som sa o laseri...cert to ber ze sa za to plati kto ma bradavice mi da za pravdu že to nieje otazka financií a tak somnavštívil jedno súkromne zariadenie v BA. Natvrdo som zaplatil len dobrý deň ako sa vravi kym som sa dostal k lekárke ...avšak. Použila laser a predpisala mi hypermangán aj s masťou (vyrobenou na slovensku). Začal som aplikovať túto liečbu nohy stale v suchu a čistote osobitny uterák ..nesnažit sa strhávať vrstvy z bradavice(co ine lekárky kázali). takisto mi som sa dozvedel že existujú homeopatiká a tak som začal brať dva druhy a každy večer som močil labky v hypermangane a solnom roztoku potom použil masť čo mi predpisali a verte alebo nie bradavica zacala ustupovať...bol to zázrak aspoň tak som to cítil po toľkych prehraných vojnách s týmto neduhom ..a dnes nemam ani na prste a ani na chodidle úplne nič (a to som si ho chcel amputovať)..dúfam že niekomu moje info pomožu, keďže sam viem , že je to strašne mať bradavice ...