chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

zewa

ahojte!vidim ze si tu baby pekne radite!mam 15 rokov a nedari sa mi schudnut i ked uz druhy tyzden vobec nejdem chleba cvicim 45minut denne a stale nevidim nijake vysledky :( endokrinolog mi odporucil nejest iba po 17 hodine ale ja robim toho omnoho viac a nijake vysledky!!!baby ak mate nejake dobre cvicenie na zadok a boky bola by som velmi rada keby ste mi to poslali na moj mail zewa36@azet.sk dakujeeeeeem a budem sa aj ja snazit poradit vam! :)

luluuuu

janaj
prosim ťa môžem mi napisať na môj mail lulu4@pobox.sk??chcem si stebou popisať a opytať sa na niečo.prosiim ťa

samotqa

tie recepty su nielen zdrave, ale aj velmi vtipne napisane a s fotodokumentaciou. su tam aj recepty z obdobia, ked bol Miro ece tucny. tie asi nebudu az tak zdrave. ale kazdopadne chutne :D

Alternativa

Ahoj Samotqa, dakujem za obe www, hned tam idem. Ved zajtra je dalsie volno a ja neviem, co tym mojim hladosom zdrave uvarit :D

samotqa

ece k tym reklamam... predpokladam, ze su tam preto, aby mala stranky z coho fungovat... pripadne aby mal ujo miro na tlacenie knih... alebo nejaky iny dovod... ale fakt.... po precitani nadpisu nasleduju nejake reklamy.... skuste sa "prerolovat" k clanku... ak si kliknete na pravo na hrubo vytlaceny nazov, tak vam pod nim vybehnu dalsie veci... pisem to takto polopatisticky, lebo ja som mnohe clanky prehliadla... mno prepacte, ale som z tej stranky nadsena :)))

samotqa

ludia dajte si tu namahu a presprtajte vsetky clanky na tejto stranke. nevsimajte si tie reklamy co tam su. tie nie su podstatne. ani ten, ktory tu stranku pise ix nepopaguje. fakt a precitajte si aj komentare ludi k clakom... fest vydarena stranka .... -odkaz odstránený- staci len citat vsetko zaradom a skusit si tie rady zaradit do zivota. ja sa na to dam. verim tomu, ze ak zmenim stravovacie navyky (co som uz ciastocne urobila zhruba pred 2 mesiacmi a dve kila sa stratili), pitny rezim (zacala som tak ze som si nastavila budik a kazdu hodinu som vypila 2 deci) a budem sa hybat (jedno ako... aspon 45 min. denne - chodza, bicykel, posilovanie, korcule) tak to zvladnem. nemam nadvahu ani nic podobne. som len zenska, ktora nie je spokojna s tym, ze jej svalky su pokryte vrstvou tuku. ze ich nie je vidno. :) a uvarim si aj nieco fajne z receptov na tejto stranke: www.dobre-jedlo.sk kto neveri nech tam nejde. ja verim, ze ak sa budem drzat tyx rad, tak dojdem k cielu :) do chudnutia!

jeja

Majka ak nevies schudnut, tak skus delenu stravu. Mne to pomohlo. Na ranajky pi iba 100% dzus, alebo zjec jablko, na desiatu nizkotucny jogurt, alebo najlepsie activiu s piskotami, alebo ovsene vlocky s jugurtom, alebo hocico, len nech su to bielkoviny. Na obed si daj len nejake zeleninive polievky a o hodinu hl. jedlo a to ryby a kur. maso a striedaj. Maso a zelenina, alebo zemiaky so zeleninou. A na veceru graham. pecivo a cierny chlieb, mozes troska rastlinneho masla so zeleninou, alebo si mozes robit aj zelen. salaty. A hlavne pohyb. Ja som takto schudla za mesiac asi 8 kil. Vela stastia

babulka

pre janaj. jeeej dakujem veeelmi pekne, len sa chcem spytat co myslis tym normalny obed, lebo ja bz som urcite nejedla take jedla co varime doma...a este som vegetarianka tak nevieem....

igris

klariska :), teraz si ma dostala, ja som tym nemyslela ze mas schudnut na vahe, ale nabrat svaliky, ktore spevnia a vytvaruju postavicku, takze aj ked mas niekde troska viac , tak sa to da vykorigovat, takze to prosim neprehanaj :) /budes v podvahe a ked nedajboze nahodou ochories a nieco potom schudnes, bude ti to robit problem/