Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

Genesis

no je nacase ukoncit tuto debatu .. bohuzial mne osobne nic nedava ... ako vravim viac ako pol zivota som bol optimista a prinieslo mi to len bolest ... ako pesimista mozno nie som stastny ale rozhodne sa trapim menej ako ked som bol optimista

kazdy clovek sa rodi ako optimista a plny naivity ...keby optimizmus a viera v uspech a stastie boli take super a zakon pritazlivosti by naozaj fungoval tak nitko by sa nikdy nestal realistom alebo pesimistom :)

co sa tyka vas tak dakujem ze ste sa mi snazili pomoct :) ja si take vazim

sway.

genesis a hlavne snaz sa a nesed za netom,mne sa lahko hovori.Ale ani moj pracovny uspech neprisiel z cista jasna.To je dlhodoba aktivna spolupraca so sefom na roznych projektoch,plus mam teraz z behu silnejsie nohy ako all blacks z noveho zelandu:-) proste tu je vidno,ze praca sa vyplatila a ked tvrdo pracujes,mozes sledovat svoje ciele,tak si zober priklad.

sway.

Genesis tak vydrz a bojuj..ono to pride.Uvidis,ak mas pozitivny pristup k zivotu,on ti nahra to co potrebujes.Ja som dlho bojovala o to co mam teraz..

zuzana1223

Genesis,

Ja na nikoho neplanujem utocit :))

A ak som nieco prekrutila tak sa ospravedlnujem, ale to mi vyslo z tvojich prispevkov.
Poruchy ucenia sa tazko diagnostikuju u dospelich (neviem aky si stary a kedy si bol u psychiatra sice)
Neviem, ale ked sa zamerias len na vsetko zle co sa ti stalo/mohlo stat, tak asi tazko sa niekde pohnes.A co mas za zdravotne problemy?

Genesis

sway

neviem preco ty mas stale pocit ze ja nebojujem ?

pisal som ze kazdy den bojujem a snazim sa dosiahnut to na com mi zalezi ... len bohuzial zlyhavam uz strasne dlhu dobu to je cele ... je uplne normalne ze z cloveka po tolkych neuspechoch opusti optimizmus

Genesis

sway

ja nepotrebujem ziadneho hraca :)

mne uplne staci nejaka hambliva citliva dobrosrdecna rodinne zalozena zena co mi pokial mozno uz nijak neublizi :) ... bohuzial zo skusenosti co mam sa skor stanem pezidentom ako dosiahnut toto

Genesis

zuzana:

a s tym utocenim :) .. vies kludne na mna mozes aj utocit :) ... to ze som pesimista neznamena ze si neviem vypocut nazor druhych :) alebo ze sa hned poskladam ako domcek z karat :)

sway.

genesis pozri kazdy o zivot bojuje.Ja som sa napr zamilovala do fr. rugby hraca,ktory ide okolo sveta.A nemohol zmenit plan.Tak ja krava som dostala job v argentine,len aby sme mohli byt mesiac,dva spolu..potom mozno novy zeland,kto vie.Ale ja som ta,ktora bojuje a frajer sa tvari ako vitaz,ze vsetko hra v jeho prospech..Tazke kazdy ma tazky zivot,vies kolko noci som sa naplakala..lebo tento priatel, je nieco co som v zivote nezazila.Ale zaroven tolko krasy..ja mam zaroven pocit,ze on sa boji bojovat a hlada utopenie v zivote.Ale nie je to tak..a uvidime ako to cele vypali..len proste ked sa snazis aj osud ti prihra,ak to ma stat zato;-)

Genesis

zuzana

ale ja vobec neposobim ako pesimista :) ... to ze tu teraz tak vystupujem je preto ze tu sa nemusim na nic hrat :) ... v realnom zivote a hlavne ak mam o niekoho zaujem tak rozhodne nevytahujem svoj pesimizmus :) ... praveze som vysmiaty a ukecany a posobim vyrovnane a sebaisto :)

bol som u psychiatra nic nezistil ... proste ucim sa tazsie a prezil som si na vyske kvoli tomu peklo a som uplny antitalent na cudzie jazyky co je hrozna brzda v tomto zivote

a ten posledny odstavec si uplne prekrutila :) vobec si nepochopila to co som napisal