Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

Genesis

:) tvoje logicke pochody si naozaj velmi zaujmave

ale budem co povies ci uz looser alebo zavistliva bestia :) pretoze osobne mne to je jedno ;) pre mna sa tym v zivote nic nemeni

Genesis

Ja rozhodne ludi ako ty nemilujem :) bohuzial zrovna na taky typ neustale narazam ... jedno maju ale vzdy tito ludia spolocne :) .. maju dobru postavu a su fyzicky pritazlivi :) povacsine su dokonca velmi inteligentni :).. ono s takymi vlastnostami sa uspech buduje daleko lahsie :)

skus si ale budovat uspech keby si bola skareda, tazko sa ucila a este by si mala napr jednu nohu kratsiu :) ... ak si vybudujes uspech s niecim takym tak ta budem obdivovat :) .. inak si pre mna absolutne nezaujimavy clovek

sway.

genesis a napriklad mozno preto ti pripadam ako zly clovek,lebo sa priklanam k uceniu kalokagathie..to znamena krasny clovek fyzicky ,krasny clovek na dusi ;-) To nie je nic dekadentne..Akurat si uvedomujem,ze vela loserov by boli este horsi ludia,keby mali viac prilezitostii:-)

sway.

Ano som velmi egocentricka a mam sa velmi rada.Je natom nieco zle? Vsetci ludia pisu,ze ano..ale pritom takychto ludi miluju.Ja neviem,preco sa ty nemas rad,zeby zla genetika?A teraz zbytocne provokujem..ok..sry

Genesis

cital som tvoje prispevky uz a pamatam si ta :) ... nie si zrovna ten najlepsi charakter cloveka :) .. posobis egosticky a namyslene ... len taky clovek totiz oznaci niekoho ze je looser :)

Genesis

JJ :) silnych reci som uz pocul od vela silnych ludi :) ... silne pozitivnych co ich sprevadzal uspech :)a potom ich zivot padol zo dna na den na same dno

nikdy nevies co ti zivot prinesie a kolko toho budes schopna uniest ... kazdy clovek ma svoj limit aj nafukani ludia ako ty :)

sway.

A nevyskajujem si :-) To vobec,mna teraz caka dost vela prace..ale je to o tom ako ludia zivot prezivaju a nie o tom ako sa momentalne citia.To,ze ty mas pokrocily vek neznamena ,ze mas mrzacit mladu dusu ,ktora ma rannu krizu veku.