ako sa dá znova zalubit do tej istej osoby???

nefinka

:allergo - ja ti poviem narovinu, čo si myslím..dala ti kopačky, proste s tebou nechce byť už ďalej a nádejať sa, že sa do teba zalúbi znova..no...daj si dole ružové okuliare a skôr sa poobzeraj okolo seba a nájdeš si inú babenku..:)veľa šťastia..:)

blondula

no neviem,ja by som sa do tej istej osoby znova zalubit nemohla :DD vzdy ked som sa s niekym rozisla,teda "rozisli",u mna to skoncilo a neviem si predstavit,ze stretnem niekoho koho som kedysi lubila ze BUM !!!...znova sa zalubim.... aj tak vsetky moje lasky dneska vyzeraju tak,ze sa mi az rozum pozastavi,ako som mohla takeho cloveka lubit ! :DDD

sycamore

allergo...ak mas na danu osobu kontakt...pokus sa jej ozvat...uvidis reakciu...drzim palce. Ja kontakt nemam...o to viac nad tym myslim..

sycamore

Toto su zlozite situacie....Pred par mesiacmi som spoznala cloveka, chemia na prvy pohlad z obidvoch stran, dal mi nieco najavo ale,....na slovenske pomery velky vekovy rozdiel,...s jednym takymto vztahom mam uz negativnu skusenost...tak som mu dala najavo, ze radsej nie...ale dost casto si nam spomeniem. Pred par rokmi som stratila po tazkej chorobe lasku a stale to niekde citim, ale tento clovek ma zaskocil....tiez lutujem, ze uz sa asi nestretneme...

allergo

Neffinka : Správne si to pochopila.. a čo ty na to dá sa to ??? alebo ludia píšte...prosíím a nepíšte prosíím nepíšte debilko.a čo chcú iba ubližovať. Diky

Lemeff

je to možné... pospomínaj, čo ste zažili a podobne... a možno to príde, ak to nepríde, tak ho už neľúbiš... ale všetko je možné...

madagaskarka

hovori sa ze do tej istej rieky dvakrat nevstupis ale nieje to tak, ja som sa po 2,5 rocnom vztahu vlastne uz v jeho troskach zalubila znova, teraz sme spolu piaty rok a tiez ide akasi kriza na nas tak dufam ze sa to stane znova

sadssa

ja som si tiez myslela ze sa to neda. ROzisla som sa s priatelom a o 6 mesiacov ked som si myslela ze uz som z toho von, sme sa dali dokopy a odvtedy zazivamm to iste, to prave "zalubenie" ... staci ze sa oprasia vsetky spomienky, ako aj dana osoba. Ja som ho tych 6 mes. vobec nevidela.