Stiepenie vlasov

Príspevok v téme: Stiepenie vlasov
Ellaa

Už asi pol roka si premýva vlasy žihľavovým odvarom....chcem zabraniť, aby sa mi vlasy štiepili a aby mi rýchlejšie rastli...a pomaha mi to celkom.. ale neviem, či si stačí vlasy oplachovať každé umytie (každé 3 dni) alebo stačí raz za týždeň, aby si vlasy nenavykli... napadlo mi, či by som radšej nemala začať piť žihľavový čaj, že vačši učinok to ma zvnutra.. mate s tym niekto skusenosti?

User_37597

talentmania
ako nehnevaj sa len tak pre nic za nic nikoho nebudem chytat za slovicka.sorry som vystudovana kadernicka a tak ako nam tlkli do hlavy ze neexistuje produkt na podporu rastu ako aj na rast novych vlasov tak neexistuje nic co by zrychlilo rast vlasov.je mi luto ze zijes v iluziach ze tvoje vlasy rychlo rastu.

talentmania

Ale uz ju nechytajte za slovicka ma ich krajsie zdravsie a to je dolezite.Ja som mala zase taky problem ze mne akoby prestali vlasy rast alebo rastli ale strasne pomali.Ako pouzivam ten revalid tak sa mi upravuju a uz rastu rychlejsie xi xi.Ano rychlejsie myslene tym ze mi za mesiac narastu cca 1,2 cm nemeriam si to pravitkom ale vidim si to.A pred tym mi naozaj prestali rast trvalo aj dva mesiace kym mi odrastla farba pri korienkoch.Nikomu nebudu rast vlasy rychlejsie ako je to dane za mesiac max a to je uz fakt ze max narastie 1,5cm.Ale stat sa moze ze sa vam rast spomali a po case znovu ked sa nastartuje tak sa vam bude zdat ze vam rastu rychlejsie.Tu zihlavu si si asi najprv nazbierala vsak a potom si si ju dala vysusit?A kolko to mam nechat luhovat moze sa aj tak cca 3 dni napriklad bude ten vytazok silnejsi alebo praveze naopak slabsi?

User_37597

Ellaa
a ako casto ta vidi kadernicka ze to mzoe tvrdit?a to ze je to kadernicka neznamena ze ma pravdu.
a dalej aj ked tvrdi pravdu tak nikto tu nepovedal ze ich zdravsie nebdues mat..a dlhsie ich asi logicky budes mat ked pojdes ku kadernicke raz za pol roka tak asi ze ti za tu dobu narastu :D
boze vsak si to uz uvedom ze tu hovoris o zazrakoch ktore neexistuju.ani ekby si svoje vlasy poprosila na kolenach nech rychlejsie rastu tak nebudu.sa zobudte baby uz konecne!

Ellaa

talentmania, ja osobne robím odvar zo sušenej žihľavy... keď voda zovrie, odstavím ju, šupnem tam žihlavu a je to :-) odporúčam ti žihl, čaj aj piť, ma mnoho kladných stránok :-)

fazula gula

ono vlasy rastu rychlejsie...ale nie v tom pravom zmysle...vlasy kedze su zdravsie a pevnejsie menej sa lamu...a tak to vyzera ze rychlejsie rastu...ale to sa z nich len menej odlomi...ale da sa povedat ze rychlejsie rastu :P

talentmania

Ako si robite ten odvar?Zalejete vriacou vodou zihlavu? A kolko to nechate luhovat?Pouzivate cerstvu alebo uz vysusenu alebo iba cajove sacky?