Stiepenie vlasov

Príspevok v téme: Stiepenie vlasov
Ellaa

Už asi pol roka si premýva vlasy žihľavovým odvarom....chcem zabraniť, aby sa mi vlasy štiepili a aby mi rýchlejšie rastli...a pomaha mi to celkom.. ale neviem, či si stačí vlasy oplachovať každé umytie (každé 3 dni) alebo stačí raz za týždeň, aby si vlasy nenavykli... napadlo mi, či by som radšej nemala začať piť žihľavový čaj, že vačši učinok to ma zvnutra.. mate s tym niekto skusenosti?

jankaaaaaaaaa

jasne. rychlejsie ti rastu :D:D nebud smiesna, ale ked tomu chces verit tak nech sa paci :D
rychlost rastu vlasov je podmiene geneticky a za normalnych okolnosti vlasy rastu 1cm/mesiac. a tym ze si budes liat odvar zihlavy na vlasy ucite nezmenis svoju genetiku :D:D ...
a tiez by ma zaujimalo ako vies ze ti rychlejsie rastu? :D

Ellaa

prešlo už dosť veľa čašu a vlasy sú zdravšie a omnoho dlhšie.... čiže žihľava je na vlasy fakt skvelá :-)

User_37597

prepac ale zobud sa pre boha!za to ze to napise nejaka stranka zamerana na zeny z a to to je hned pravda?? :D boze ja s teba odpadnem.kolko krat asi napisali na tej stranke tip ako zbalit chlapa?nieco v zmysle (10 rad ako si nabalit super chlapa) ta stranka je len virtualne "obleceny" mesacnik eva :D
vies kolko nepodarenych informacii je na internete?PREBUD SA DIEVCA!ved som kadernicka a velmi dobre viem ze z nicoho ti nerastu rychlejsie :D
este mam celkom dobru otazku na teba..
ako vies ze ti rychlejsie rastu vlasy?mi nepovec ze si si ich merala pred tym ako si si ich zacala oplachovat v tom odvari a potom ked si si ich zacala oplachovat si si ich tiez merala :D
urcite nie tak mi povec ako si pre boha na to dosla ze ti rychlejsie narastli.predsa ked vies nieco na 100% musis mat dokaz a argument..pocuvam slecna :)

blondula

aj bez toho odvaru by ti za mesiac vlasy narastli asi tak o 1 cm.ja si roky umyvam vlasy zihlavovym samponom a vlasy mi nepadaju a nemam lupiny...ale s rastom to nema nic spolocne :D

User_37597

rozmyslaj prosim ta...ako ti mozu zo zihlavoveho odvaru rast rychlejsie vlasy?jedine im davas ziviny a pokozke ale urcite ti z toho nebudu rychlo rast vlasy.