Incest

rew

leska> nepises kolko mas rokov ale predpokladam ze si mladucka, bez sexualnych skusenosti a ze hormony nevedia co so sebou... nic si z toho nerob... :) ja som bola do kohokolvek s kym sa mi snivalo ze sme sa bozkavali zabuchnuta este minimalne dva mesiace, akokolvek sa mi predtym nepacil.. :) a to ani nespominam platonicke lasky k ucitelom, tusim ze aj k ujovi a tak.. :) skus si zacat viac vsimat niekoho ineho, ci uz z casaku ako tu bolo spominane, alebo nejakeho tvojho kamarata, aby ste s bratom nevyviedli nieco co budete lutovat.. ono ta to casom prejde

ta3

Leska, v rannej puberte to nie je nic zvlastne, ja som nemala brata, preto nemam osobnu skusenost, ale viem, ze niektore moje kamosky tiez s tym mali podobny problem, ale to casom prejde, medzitym sa snaz vyvarovat nejakym tesnejsim kontaktom s bratom, aby to nakoniec fakt nesklzlo do incestu, lebo vieme, ze aj take sa stava, citala som aj o tom, ze mlade dievcata maju podobne pocity dokonca voci svojim otcom, v rannej puberte u niekoho hormony vystrajaju ako sialene, ale da sa to ustrazit, najdi sa chlapca, ktoreho sa mozes dotykat a bude to fajn, netrap sa

ulalala

stol, dobre ale ked sa jej to sniva, tak co ma robit??? to sa neda ovplyvnit..
presne moze byt za tym cokolvek

urcite jej takto nepomozes tak preco prispievas?
a

Lulu2011

zrejme preto, ze nemas partnera, alebo mas neuspokojene sexualne predstavy, to su hormony, bolo by dobre sa sustredit na nieco ine a najst si partnera, potom na to zabudnes

Tinusha

stol vidno že ešte nemáš dostatok rozumu aby si niečomu takému rozumel :)) a ináč súhlasim s biancou, nájdeš si frajera a malo by sa to zmeniť :)