Chcem byť krajšia! Ako na to?

Príspevok v téme: Chcem byť krajšia! Ako na to?
TrQi8

Mám len 16r. Od malička som škaredá. Mám nesúmernú tvár,vyrážky,velký nos riedke vlasy,krive zuby. Postava je celkom fajn , aj ked nie je dokonala! Ja viem , že nezmením to , že som skaredá ale mám už velmi nízke sebavedomie a potrebujem ho aspon trošku podvihnúť. Pomôžete mi , čo mám robiť aby som bola pekna ? Nejaký dobrý šampon,niečo na pleť ? Nejaké tipy,rady na hocičo.. Ďakujem :)

vikiiiii

Tkze...mam 11 rokov.Som 151cm vysoka a mam 52/53kg.Mam tucne litka,stehna a brucho.Nikomu sa nepacim a niesom velmi pekna a mam zltsie zuby a krivsie.PROSIM POMOZTE MI MOC TO POTREBUJEM.PROSIIIIIM!!!

vikiiiii

Nie som velmi pekna a postavu nemam vobec peknu mam velke stehna a lytka a tiez aj brucho.Mam zlte zuby a trocha krive a nie som pekna chlapci ani nevedia ze exustujem a nikomu sa nepacim.Mam 11 rokov.

kukuricaicai

Pekne sa obliekať prosím neskúšaj, lebo to väčšinou nedopadá dobre... Choď si nájsť nejakého odborníka na oblečenie! Ale oblečenie je maličkosť. Tvár si denne natierať kačacou masťou, počkať 30-60 minúť, a potom si to zmi mliekom, ale kravým!! keď ani to nepomáha tak si rozmixuj uhorku so slaninou a natri na tvár. Keď pocítiš zmenu, zotri si to obyčajnou vreckovkou, salvétkou alebo WC papierom. A keď už naozaj nič nepomáha, prelistuj si oriflame/avon alebo choď na plastiku. Mne tie prírodné suroviny veľmi pomohli, už minimum 8x ma poprosili za modelku, pre moju krásnu pleť a žiarivé oči, ale ja nie som ten typ, tak nič :)

kikrirk

to že máš podla teba nesúmernú tvár môžes využiť. Počúvaj veď byť dokonalým a pekným je takááá nuda. V líčení ti neporadím kedže ja sama sa nelíčim a to mám 18 rokov jednoducho mi to strašne prekáža a to nie som kráska. Mám velký nos moja tvár tiež nie je moc súmerná a mám vyvinutú čelovú kosť ako chlap ale oči mám výrazné takže s dlhými mihalnicami odprírody takže oči sa ja ani skrášlovať nemusím. No a som tu kedysi ma to sralo ale už mi je to jedno a zmierila som sa s tým ako vyzerám a poviem ti nikdy by som nechcela mať tvár ako jemná modelečka s chutným malým nosom i keď kedysi si som chela ale čím je človek starší tým si viacej zvyká na to ako vyzerá a neboj sa keď budeš mať 18 budeš určite krásna. Kedysi som aj mala problémy s akne fuuu to bolo hrozné tvár som mala ako dalmatínec ale teraz už to uplne zmizlo a len občas sa mi na čele spraví pár pukov ale už to nie je taká katastrofa. Moja babka, prababka aj mama nikdy žiadne akné nemali ani v puberte a že vraj v tej dobe minulej ani decká akné nemávali možno sa aj nejaké našlo. Podla mňa je to všetko tým zlým vzduchom a nesprávnym stravovaním

nikuska344

ahoj ja by som skusila na tie tvoje vyrazky zmiesat 2 lyzicky olivoveho oleja a s 2 lyzickami kuchynskej soli a krizivymy pohybmi vmasirovat do pokozky ....... a na zuby jedine rovnatka :D to je moja rada

***Wellia***

TrQi8 :)
Krasa VYRAZNE pomaha v zivote... preto ja ti tu nebudem pisat, aby si pestovala vnutornu krasu a podobne, na to mas cas cely zivot.
Ja som bola na ZS tiez skareda, spoluziakom ani nikomu som sa nepacila narozdiel od inych spoluziacok, plakavala som preto..a dnes mam problem vyjst co i len na nakup v teplakoch bez toho, aby ma niekto nebalil.
Musis k sebe pristupovat systematicky - zacni od jednej veci a venuj sa jej-napr.zuby-strojcek-neskor vybielenie, vlasy - kup si prirodne sampony a aktivatory na rast a zahustenie vlasov, kym ti zhustnu ci narastu, mozes si pomoct napr. klipmi, hned ziskas viac sebavedomia, ked budes mat hustejsie dlhsie vlasy :)Nos mozes skorigovat spravnym licenim tak, ze si ho nikto ani nevsimne, skus si nacvicit nalicit oci tak, aby si ich co najviac zvyraznila a odviedla tym pozornost od nosa. S vyrazkami sa ale zver do ruk dobrej kozmeticke alebo dermatologicke a na vyrazky odporucam pit rozne bylinkove caje, najma precistujuce(ale nie dlho jeden druh, menit to!). Ak mas peknu postavu, staci sa zensky obliect a je to:) Ja ked som sa zacala obliekat zensky, najskor som si neverila a bola som rozpacita... casom naberies sebavedomie a budes sa citit krasna uz aj v teplakoch vedla nejakej baby, ktora ma opatky ci minisuknu ! Ale takyto proces trva mesiace, ci roky, nebude to zo dna na den ...Vela stastia, urcite budes casom dych vyrazajuca dama! :)

pompom

stare reakcie a nesuhlasim s tym ako beries seba ta nebude brat okolie leno vnimam to tak ze to finguje samozrejme kef spoznas az potom cloveka.nie ke pravda ze neplati ako beries sena tak ta berie okolie leno ja som si vsimla ze to plati ale iba v pripade ze spoznas do istej miery cloveka.ina povaha s tym istym obalom mozno by sa vobec nevnimala skareda.napr ak by bola so sebou spokojna a mnoje zeny su aj neatraktivne tak spokojnost by celym spravanim davala najavo olokiu a aj ostatny by ju tsk vnmali.cize velmi plati ako neries seba co hovoris o sebe co davad svetu najavo ze co si myslis o sebe presne tak ya vnima okolie.Casto tentp vyrok sa mi uz potvrdil.Si vsimnite aky mate nazor o ludoch kt este nepoznate iba podla obalu usudzujete a potom ked sa zacnu prejavovat presadzovat ten kt obal sa prekresli teda pivaha slrasli obal alebo ho pokazi