IgA Nefropatia

Lulu2011

vlasenka - ja mam krv v moci, co o to viem 7 rokov, este som nemala za ten čas cistý moc a "zavidim" ze ta poslali na CT mna nikdy v zivote, ja sa len trapim stale :(

vlasenka

Pri nefropatii nemusis mat neustale zle vysledky mocu, ci nie? Kazdy ma ine stadium a symptomy. Zapal som nemala takisto. Vysetrenia ho nepreukazali. Kamen by bolo vidno, lebo som mala robene ct den predtym, nez som mala strasnu bolest oblicky, tak by ho tam niekde videli, si myslim...
Ty si mala v moci krv?

vlasenka

Ano, po tyzdni som prestala mocit krv a z nicoho nic to bolo ok. Nic ine vsak v moci nenasli. Mam pocit, ze mam aj zvysenu teplotu - mavam 37,2-37,4. Moja normalna teplota je 36,8.

Lulu2011

vlasenka - presne, mne dr. uz aj lieky na tep dala, slabosti, unava, su dni ked som uplne mimo, a kedze vsetko ine mam v poriadku, len tie oblicky mi vychadzaju, ze to sposobuju tie stavy

teraz mas moč ok?

vlasenka

Lulu, ani cetecko ani rontgen nic neukazali. Moj ocko mal problemy s oblickou a mocil krv, ale to len vtedy, ked mu isiel kamienok. Urcite nie predtym a sest dni potom... Aj ja som slaba, tep vysoky, ale tlak normalny alebo nizsi.

Lulu2011

vlasenka - bez biopsie to niketo nemoze tvrdit na 100% je mozne, ze mas piesok, alebo kamene, inak ja mam desnu unavu, malo vladzem a pripisujem to oblickam, ked nie su ok, moze byt unava

vlasenka

... Z krvi zistili, ze mam znizeny pocet bielych krviniek. Mam kopec symptomov a ziaden lekar si s tym nevedel dat rady uz roky...

vlasenka

Rozmyslala som, ci som nahodou nevymocila kamienok, podla tej oblickovej koliky, ale to by som vraj nemocila krv tyzden a urcite by ma oblicka nebolela 4 roky...