Priateľova minulosť

Príspevok v téme: Priateľova minulosť
kajla90

dobrý deň...mojím problémom je práve priateľova minulosť.nedokážem sa nejako popasovať s tým, že mal predo mnou kopu iných dievčat a stále musím myslieť na to, ako spával s tou a tou.bojím sa, že ma odkopne ako všetky ostatné, pritom ja náš vzťah beriem veľmi vážne a chcem s ním zostať.občas sa mu podarí spomenúť len tak medzi rečou niečo, čo zažil s bývalou a vtedy ma ide roztrhnúť...je mi to nepríjemné..ja som mala pred ním tiež iných chlapcov, ale nikdy by som si pred ním nedovolila spomenúť niečo, čo som s nimi prežívala.veľmi ho ľúbim, aj on mňa, ale trápi ma to...keď som s ním tak na to ani nepomyslím, dokiaľ niečo zasa nespomenie, ale keď s ním nie som, myslím na to stále......čo mám robiť.?

blondula

tymto prechadza asi kazdy.ani mna a mojho priatela to neminulo :DDD clovek ked sa zalubi,mava taketo "ziarlivostne" zmyslanie.mne sa dneska do rana snival strasny sen a vravi sa,ze sny zo stvrtka na patek sa plnia :-( .... ihned som mu musela pisat :D

kajla90

skusim to aj ja parkrat tak spravit, aby vedel, co to je:D pfale aj tak sa mu urcite nevyrovnam, lebo to co on mi hovoril je uz fakt na zamyslenie...ach jaj, co som si to ja nasla za chlapa....co uz no...:-/

melly

hmm...tak skus, aj ty kecat o tvojich byvalych ci mu to bude prijemne...
alebo s kamoskou ci uz na fone aby ta pocul alebo v jeho pritomnosti...
neviem to je zasa take napriek si robenie... ale mozno by pochopil...

ale najprv sa s nim porozpravaj... lebo asi si mu to nenaznacila dost jasno...
nikedy s nimi musis jak s malymi detmi :D
zartujem nie aby sa teraz daky muz na mna vyzjapal..

kajla90

ďakujem baby, skúsim sa s ním o tom porozprávať, nechcem ho kvôli tomu stratiť aj keď to bude chvíľu asi trvať, kým na to prestanem myslieť.zo začiatku mi to bolo jedno, ale dozvedela som sa od neho toľko vecí, čo kde ako a ským, že ma to bude ešte dlho zožierať...je mi z toho zle.

Zuzka999

Povedz mu to narovinu, že ti to proste prekáža keď spomína ich a zážitky s nimi spojené..vo vzťahu treba hlavne KOMUNIKOVAŤ a vtedy to pojde :) ja viem o čom píšeš a našťastie to moj priateľ veľmi rýchlo pochopil a nespomína už žiadnu bývalu alebo také jednorázovky...Aj ked ja sama často nato myslím ale s odstupom času už to viem lepšie zvládnuť pretože viem že miluje len mna a minulosť je minulosť :) skus sa s nim o tom porozprávať a uvidiš :) veľa šťastia :))

Weva

suhlasim s melly - minulost nezmenis ale mat to na podnose ze tu sme boli alebo toto som zazil je peklo... povedz mu, ze to nechces pocut a basta

kajla90

sme spolu skoro pol roka...nie je to veľa, ale naozaj ho moc milujem.nikdy som nepoznala človeka ako je on...proste sme si padli do noty....ale tá minulosť ma trápi..snažím sa na to nemyslieť, hovorím si, že je to nepodstatné, ale to sa proste nedá, keď sme niekde vonku, alebo u niekoho, normálne sa bavíme a on spomenie, že on to s hentou mal takto a tak...zabíjala by som....nech si mal báb koľko chcel, len nech mi to nespomína...už som sa mu to snažila aj naznačiť, ale on to asi nechápe, že mi to vadí.....hovoril mi, že nikdy nemal nikoho ako ja a tak, dokonca mi dal na narodeniny prsteň, asi je to fakt vážne, ale prečo to týmto kazí?neviem, či sa chce chváliť tým, čo už zažil alebo čo, nechápem....že by mu to mám aj ja tak robiť???no som z toho na nervy

melly

hmmm tak si dajte previdlo ze ked ste spolu tak nech o minulosti nehovori...
narovinu mu povedz, ze ti to nerobi dobre...
aj mne sa to stavalo na zaciatku vztahu, len ze mna to tak nasralo ze som sa normal zdula na 2 hodky aspon :D
a tak si priatel uvedomil, ze to nebudu dobre temy na konverzacie...
sme spolu 2 roky a sem tam ked ja spomeniem tak sa tiez kustik naserka ale je to v pohode... proste musi byt komopromis a hotovo ! :)

budes pocut vela rad ale podla mna uprimnou konverzaciou to musi pochopit a hlavne ked ta miluje :)