Urobila som chybu, nechal ma

Príspevok v téme: Urobila som chybu, nechal ma
hlupana

som uplne sama, nemam sa komu vyrozpravať, stale placem a chcem vrátiť cas spať. je mi na nič, chcem zomrieť :( nevydrzim to v sebe dusiť :( mala som milujuceho, pozorneho, chapaveho partnera ktory ma nechal pretoze som sa opila a vyspala sa s druhym. ano, odsudzujte ma, nadavajte mi, ja viem, som si vedoma, co som urobila, velmi to lutujem, hnusim sa sama sebe, nedokazem sa pozriet do zrkadla, :( som bez neho mesiac. :( neodpusti mi uz.. :( co mi ostava ...? trapit sa pre svoju hlupost ?

Juro_

Hm... Aj mňa už podviedla baba, dokonca predtým než sme spolu sexovali a odpustil by som jej, ak by sa netvárila nasrate ona, lebo som ju miloval. Ak by som to dokázal ja... tak... Ak ťa má rád...

Juro_

Čím skorej sa na teba vyserie a pustí z hlavy predstavu, že by s tebou ešte chodil, tak tým lepšie pre neho, nech sa už kvôli tebe netrápi. Ty ho podvedieš znova a ďaľšie, čo s ním budú chodiť si z teba budú brať príklad, lebo si budú myslieť, že im to odpustí, ak to odpustil tebe. Nakoniec sa na ňom budú všetci zabávať a už ho budú podvádzať zo "srandy", ak by bol taký odpúšťavý.
Už som bol ožratý, ale vždy som vedel, čo robím, neurobil som nič, čoho by som sa nedopustil za striezva a dobre si to vedela čo robíš aj ty. Alkohol je iba taká výhovorka. Tiež by som mohol napríklad chňápať ženy za prsia, robiť každej návrhy... nerobím to, aj Keď potom by som mohol povedať: "to som nebol ja, ale moja ožratá opica. Nikto to nerobí, lebo takto to nefunguje.

blondula

hgy251... to bolo myslene akoze !! s opitym clovekom by som sa ja nevychrapala !!! a uz vobec nie s nejakym cudzim !! ...dokonca ani s vlastnym priatelom :DDD ten by ma urcite ovracal,lebo alkohol nepije a ked si raz za rok vypije,byva mu zle :DDD

hgy251

blondula- Neurobila by si to len kvoli tomu ze by ta ovracal? Ubohe, ja by som to nikdy svojmu priatelovi neurobila uz len kvoli tomu ze ho strasne Milujem a nechcem ho stratit.
Milovna- Na taku vec sa nezabuda, ked nedokazeme zabudnut na vela lahsie veci v nasom zivote tak urcite nikdy nezabudneme na to ze sme boli neverne a podviedli sme partnera s niekym inym, nemyslis?

A ty, autorka temy, urobila si velku chybu, no to co si si navarila to si aj zjedz, nechcem ta odsudzovat ale trp si teda, keby si mala trochu rozumu v hlave tak za prve bud sa nejdes vobec opijat a budes s priatelom alebo ked tak pojdes niekam s nim nie? Inak by sa to urcite nestalo.

kindervajko

hlupana

počuj ja ti poviem len jednu vetu, predpokladám, že si nadňou povzdychneš a povieš: no to iste.. ale mňa tiež riadne život prefackal v oblasti vzťahov.. naozaj riadne.. plačem, chcem vrátiť minulosť najviac ako sa len dá, spravila by som preto čokolvek.. no už veľa krát som zistila, že VŠETKO ČO SA STANE, JE NA NIEČO DOBRÉ. A MÁ TO TAK BYŤ.

ver mi..

ba83

ja nechodím vôbec na fora včera som mal taký extra den ale už tým končím.. som sebec istých veciach druhých problémy a cudzích ľudí problémy ma nezaujímajú každý ma tých svojích dosť.. preto ani správy nepozerám lebo zbytočne veľa informácii do seba tlačím.. celé to treba selektovať pokiaľ sa dá..
zbytočne sa ľudia rozplývajú na chatoch a bere im to energiu ktorú treba na iné veci použiť..
berem to tak že každý ma svoju pravdu a ja nepotrebujem niekoho presvedčúvať o tej svojej

noaaa

lost, ja si myslim ze je to len zvadzanie internetu (dufam)..vnima sa to ako virtualny priestor, nikto ich nepozna, nikto ich nevidi, tak preco by si tym kamenom nehodili, ze? ake je to lahke, prist sem, precitat si trapenia inych, odsudit, ponadavat si a potom spokojny odist a robit si svoje veci.. :/

lost

noaa

malokto dokaze takto rozmyslat :)

"predvidat aky dopad to ma na druheho"
alebo
"ako moje ciny ovplyvnia druheho"

ktovie kde to ma povod.. je mozne aby vacsina ludi (nie len na Internete, ale vseobecne) bola taka divna ? alebo ich niekto uci byt divnym ?

noaa

"hlupana", odpusti sama sebe, plne pochop co sa stalo, preco sa to stalo. myslim, ze su dve moznosti : bud ho nemilujes naplno, alebo si jednoducho mala skrat. ak ho nemilujes az tak velmi a preto si ho dokazala podviest, tak ho nechaj ist svojou cestou a ty si najdi niekoho koho budes milovat tak, ze ho nikdy nepodvedies. ak si mala skrat, tak si to odpusti, ludia robia chyby, aj vsetci ti ktori tu urazaju a vybijaju si svoju frustraciu na tebe.

LUDIA, mali by ste sa trochu zamysliet nad tym co pisete na net. toto nie je imaginarny priestor, ale na druhej strane sedi realny clovek ktoreho vase slova rania. Budte trochu ludskejsi.. neverim ze ak by sa toto stalo vasej priatelke, sestre, alebo hocikomu blizkemu a videli by ste ze to tu osobu uprimne mrzi, neverim ze by ste jej povedali tieto iste slova a nadavky ako tuna zakladatelke temy.
Je prilis jednoduche odsudit cudzieho cloveka, napisat tu nieco a ist si dalej zit svoj zivot bez toho aby ste sa zamyslali nad tym aky to ma dopad na druheho. Ale co tak trochu empatie ? Pisete tu take veci, akoby vy ste nikdy moralne nezhresili - neklamali, neohovarali, nepodvadzali atd.. Ste snad vsetci taki dokonali? Alebo aj tu plati "iny meter na seba a blizkych a iny na cudzich" ?! Nie je to trochu nefer? Vam by sa pacilo keby vas niekto urazal napriek tomu ze ste nieco olutovali ? Ona sa tu predsa neprisla pochvalit ze podviedla frajera !!!

Ja na fora uz radsej ani nechodim povacsinou, lebo je to strasne.Alebo si clovek precita clanok o dopravnej nehode ci vrazde alebo inom nestasti a ked citam tie prispevky pod textom, kde niektori osocuju obete ze si sami za to mozu, tak sa mi vsetky vlasy postavia.. ved toto je nie normalne !