Urobila som chybu, nechal ma

Príspevok v téme: Urobila som chybu, nechal ma
hlupana

som uplne sama, nemam sa komu vyrozpravať, stale placem a chcem vrátiť cas spať. je mi na nič, chcem zomrieť :( nevydrzim to v sebe dusiť :( mala som milujuceho, pozorneho, chapaveho partnera ktory ma nechal pretoze som sa opila a vyspala sa s druhym. ano, odsudzujte ma, nadavajte mi, ja viem, som si vedoma, co som urobila, velmi to lutujem, hnusim sa sama sebe, nedokazem sa pozriet do zrkadla, :( som bez neho mesiac. :( neodpusti mi uz.. :( co mi ostava ...? trapit sa pre svoju hlupost ?

lamborginka

Nuz hluposti sa porobia v opitej hlave ,,,ale sama z vlastnejj skusenosti viem ze ked lubim tak ajj keby sto nahaatych chlapov bolo predomnou nespravim to ajj nadrzanaa... nuzz clovek sa uci na vlastnych chybach...nebojj to prejde ,, ,,Až keď stratíš zistiš, čo si mal"....to je realita ,,)))neboj ved aj jeho to trapi, urcite mu to nie je lahostajne ,,,ale skus sa na to pozriet jeho ocami ,,,asi by si sa zachovala tak isto ,,,na jeho mieste...alkohol je svina ,,)))drz sa )

lost

ba83

tak african by spravil viac nez len kecal :)

je to vidiet v politike, cize "hundravy slovak" ci ako to nazvat je absolutne vrcholne relevantne ;) :D

nedalo mi to to napisat :D