Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

damian

Dr Diane Harper - one of the world's leading cervical cancer experts - said health officials and drug firm bosses were exaggerating the jab's benefits.

Read more: www.dailymail.co.uk

RNG

kikko, ked bolo dievca tak blizo smrti z rakoviny, ako to, ze o tom nikto nevedel?
Na rakovinu sa neumiera nahle.
Preto mi je to podozrive.
Mozno bez toho ockovania by to trvalo mesiace, kym, by ju to zobralo. Takze preto som konstatoval:podozrive.

Totiz som vela krat videl napisat uplne ine diagnozy, ako bol skutocny stav, na vlastne oci.

To je asi tak, ako keby pitvou zistili, ze zavrazdeny clovek vlasne by sa dozil len par tyzdnov, preto vrazda nie je vrazda, ale umretie na nieco ine v tele.

kosa

zakazte tuto diskusiju a sprystupnite toto len registrovanym lekarom, pardon diskutujucim....

administrator?, nedas sa nahovorit zasak?...

RNG

nahle umretie na pred tym nediagnozovany tumor bez akychkolvek problemov predtym, to sa mi zda podozrive.
Ved uvidime dalej, kolko ludi bude mat z ockovania problemy.
Potom sa uvidi, ci je lepsie sa dat ockovat alebo sa branit nejak inac proti tym virusom a ich moznym nasledkom.
Hlavne po par rokoch, ked sa data nahromadia.
Zatial je to podla mojho nazoru velmi riskantna propozicia.

zaockovana

Dnesne spravy:londyn - to dievca zomrelo na tumor na plucach, nie kvoli vakcine. Plosne ockovanie vsetkych dievcat tu v londyne pokracuje.

mirka 23

Ale bolo vidieť, že nevie prečo tomu neveri, ale povedala, na plne usta, že neveri očkovaniu a daju test, že kto ochorie, či ona alebo ten moderator čo sa dal zaočkovať.

mirka 23

Damian, inak davali to aj v spravach o tom dievčati, a vo Fann radiu v rannej šou, ktora je podla mňa najpočuvanejšia a ide to navyše aj v telke a hned na to propagovali očkovanie proti chrípke...des to bol. Ešte že Adela Banašova povedala, že ona očkovaniu aj tak neverí...