Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

espiro

Dobrý deň mam 23 rokov,mam pol roka po pôrode a chcela by som sa dať očkovať proti rakovine krčka maternice a ešte kojím je to možne a na koho sa mam obrátiť.A vakcínu si mam objednať u svojej gynekologičky a musím absolvovať nejaké testy však vopred Ďakujem za radu...

RNG

atb si farmaceuticky priemysel "kolonizoval" a prirodne latky, ktore maju tak isto antibioticke ucinky, dokonca sirokospektralne antimikrobialne potlaca vsemozne, lebo sa na nich neda zarobit, ba prave naopak beru im zakaznikov.
Tlak je taky silny, ze sa nemoze vobec hovorit o prirodnych antibiotikach, lebo to si vymedzili zakonne farmaceuti, ze nic, co nie je schvalene ako liek nemoze byt nazyvane liekom, aj ked je upne jasne, ze lieci.
.....
Kedze su tu take pravidla hry,snazim sa oznacovat ucinne prirodne prostriewdky povolene len ako potravinove doplnky ako nie lieciva(co fakticky su) ale "pomocne antimikrobialne latky", co mi zatial velmi system nenapada.
Ale pravda sa neda do nekonecna zastierat a potlacat, raz ich budu znova nazyvat lieciva, tak ako boli tisicrocia pred nastupom farmaceutickej patentovanej chemie.

damian

Milana, penicilyn vie pomoct. Avsak, okolnosti, za akych penicilyn vznikol, su velmi pochmurne. V tom istom case sa vynasli aj ine ucinne liecby, ktore neuzreli svetlo sveta, pretoze neboli patentovatelne a neprinasali by zisk.

Napr. v UK a USA a Nemecku dodnes podavaju pacientom z tazkymi infekciami az do 220 tisic mg vitaminu C + SOL DENNE, vnutrozilovo, az pokial infekcia nepominie. Liecba je bez vedlajsich ucinkov.

Ale aj doma sa da liecit a zadarmo. Moja stara mama mi vravela, ze jej mama sa liecila z tazkeho zapalu pluc. Doktora v zivote nevidela, bo nemala peniazky. Liecila sa a vyliecila, mala vtedy 70 rokov a umrela v 92.

Ale, viem, ze aj moja stara mama sa mocom liecila, ale mi sa hanbila povedat.

Mojej sestre ale povedala, aby si moc kvapkala do ucha po tom, co jej ATB, kvapky a akesi sviecky nezaberali. Po moci sa jej DO RANA ulavilo.

Teda, z toho a inych veci a skusenosti usudzujem, ze ATB nie su jedina liecba a vobec nie ta najefektivnejsia, ba casto naopak, neefektivna a nezdrava

radana

Damian,odporucala by som ti precitat si nazov temy a tiez nazov prekopirovaneho prispevku.Mozno ti to nejaku tu suvislost da.A bola to reakcia na tvoj prispevok-vyjadrenie k nemu..