co robit

mary33

tak zila som v zahranici s priatelom ktory je cernoch vsetko klapalo az nato ze ked kazdy piatok az do nedele odchadzal za obchodom nikdy sa neozval a bol priserne ziarlivy on ma obchod a ja som bola vnom ked on bol odcestovany a ked sa vratil balamutil mi hlavu sladkymi recami a planmi mimochodom ja mam 18 rokov a on 36 ale to nieje az taky problem ale ide o to ze som odysla kvoli nemu z domu a opustila som vsetko ale niekedy som sa citila ako sluzka a planoval si aj babo a svadbu ale ja som mu povedala ze to chce cas a aj ja sa musim postarat o svoju buducnost nie len on ale nedokazem zabudnut bola som aj milovana ale zaroven aj podozrievana ze mam ineho atd. to je stasne ale on dosiel aj za mnou na slovensko a chcel ma spet aj sa chcel somnou zasnubit a blablabla ale ja som mu povedala ze potrebujem cas co ked potom bude neskoro mozno ho ani nelubim a mozno to je len zvyk nanho hm.poradte mi prosim mi sa pozname asi tak 9 mesiacov a zili sme spolu skoro 4 ale ja neviem zabudnut

zrrzka

necitala som tvoj problem, ale poznam to velmi dobr, tiez sa nachadzam v takej situacii.. nic nepomaha, vsetko co sa dalo, som vyskusala.. chce to asi len cas.. drzim paste

dada

mary33, zlato pomoct si mozes iba ty sama, nikto iny ti v tomto nepomoze, viem co citis, mam to uz prezite... ječ to tazke, ale pomoc hladaj v sebe...ja som sa tiez trapila ako blazon a dnes viem, ze som si tym musela prejst, aby som pochopila, drzim ti palce, vydrz to