sme štíhle, ale chceme si zlepšiť postavu:)

Príspevok v téme: sme štíhle, ale chceme si zlepšiť postavu:)
luckaaaaaaaa

ahojte baby:) som štíhla, ale začína mi celulitída a chcela by som celkovo spevniť postavu... ale nemám na cvičenie odhodlanie a chodiť do posilky si nemôžem dovoliť... myslím si, že takých nás je viac:) čo keby sme sa prostredníctvom tejto témy spojili a každý deň si písali, ako a koľko sme cvičili? keď vynecháme deň, napíšeme dôvod prečo...:) možno, keď budeme v "tom" viaceré, pôjde nám to lepšie a aj to odhodlanie narastie...:)

luckaaaaaaaa

beskyd, nie sme anorektičky:) ja mám napríklad váhu 52-53 kg a meriam okolo 167. toto je téma na zlepšenie postavy, na spevnenie partií, ale nie na chudnutie. ja som s tým, koľko vážim spokojná, ale chcela by som zlepšiť napr. zadok, bruško...

luckaaaaaaa

ja keď som cvičila, vydržala som mesiac, možno dva... cvičila som hlavne kvôli celulitíde na zadku a stehnách, no vôbec mi to nepomohlo. a keď som skončila - vždy som si niečo našla a nemala som čas- tak sa mi po čase ešte zhoršila. ja som sa pokúšala nájsť aj nejaké cviky, ale niečo fakt úžasné som nenašla.

inak katuša:) ja mám zasa doma orbitrek, ale slúži skôr ako vešiak:D kedysi som na ňom cvičila, ale ke´d som sa dočítala, že to je účinné až po nejakých 45 minútach a ja som po 15 fučila ako jež, tiež som to vzdala...

katuša

hovoríš mi z duše :) ja som aj začala pravidelne cvičiť doma na bicykli, dokonca som zmenila trošku aj stravu, najprv som vydržala mesiac, nezmenilo sa na mne ani deko, ani centimeter a dosť ma to odrádzalo. potom znova a znova som sa do toho púšťala a zas prestala po pár dnoch a tak dookola. mohli by ste dať vedieť aké cviky vám zaberajú na ktoré partie, mna by hlavne zaujímali zadné stehná, zadok a brucho. neviem prečo, ale ked aj robím cviky akože na zadné stehná podla popisu, vždy cítim predok :(