Nespavame spolu

Príspevok v téme: Nespavame spolu
andelicek

mam priatela. sme spolu pol roka a este sme spolu nespali. vzdy ked sa uz k tomu neriozne schylovalo, povedala som mu, ze este nie. zatial to vzdy zobral, ale bojim sa ze ked aj po roku co budeme spolu ho budem stale odmietat zacneme sa kvoli tomu hadat.
prosim poradte po ako dlhej dobe chodenia ste spolu zacali spavat? mne sa menej ako rok zda velmi malo.. a chcela by som sa spytat najma chlapov ci je to pre nich az tak velmi tazke vzdat sa sexu ked ste napr. spolu so svojou priatelkou len tak na posteli a laskate sa.. alebo ked spolu spite (vo vyzname cisteho prenocovania) v jednej posteli.

elsa5.5

andeliček pol roka je dosť dlhá doba,ale povedz priateľovi že sa ti to zdá skoro...,,alebo to nie je ten pravý pre teba možno by si sa s ním mala rozísť a počkať kým jednoducho dozreješ...

natusa42

ja tiež chodím s chlapcom rok a tiež sme spolu sex nemali ,a máme na to vek ,ale necítime sa na to,a okrem toho ani nie je čas ,rpiestor ,chceme spolu splynúť romanticky a nežne ,na nejakom zvláštnom mieste (pre oboch to bude po prvé)a preto čakáme na vhodnú chvíľku ..a ovládame sa ako sa len dá ,je práveže dobré,ked si taká aká si :)a ked sa hned na seba nevrhnete ,je to chvályhodnhé v dnešnej dobe :)ale časom ten sex ku vzťahu patrí a najmä ak máš po 20-ke :)

jaja3

a pozreli ste na to z opacnej strany niekedy? preco je to len stale "ziadny chlap ma do toho nutit nebude" a pod. co ak by ste vasho partnera milovali a nesmierne po nom tuzili a on by sa z nejakych dovodov ktorym uplne nerozumiete rozhodol ze nie? a trvalo by to rok a viac? ako by ste sa citili? tvrdil by vam ze vas miluje, ze ho pritahujete ale sex jednoducho este nechce?myslim ze nie velmi dobre a urcite by ste ho upodozrievali ze ma niekde nejaku bokovku :)sex do zdraveho vztahu patri -ja sice netvrdim ze hned- ale jednoducho patri.a cudzi ludia by ti nemali radit po akej dobe "je vhodne" zacat sexualny zivot s partnerom. to je len a len na vas dvoch ....

Kačička

Ahoj andelicek :) ...Milovat by si sa mala s clovekom ked to naozaj chces ty a nie on, ja som sa s mojim priatelom vyspala po roku chodenia a to som mala 19 a on 25, aj ked by to chcel skor ale nikdy ma do toho nenutil a pockal kym budem pripravena. Teraz sme spolu dva roky a nemame ziadnu ujmu na zdravi ze sme to urobili az po roku :P

slnecnica@

To som akože nepochopila...za to, že by si sa vyspala s tromi, s ktorými si bola vo vzťahu, by si bola štetka ??? Tak ja som potom iná k.... :D. Očividne vek už na sex máš, len máš nejaké bloky alebo zábrany. Možno chceš sex až po svadbe, ale to naozaj nie je dobré riešenie. Skús sa o tom otvorene s partnerom porozprávať, komunikácia je vo vzťahu dôležitá...

Iwka482

andelicek,ak s ním spať ešte nechceš,nikde sa neponáhlaj a počkaj,kým nebudeš úplne pripravená.My sme to s mojím partnerom tiež ešte nerobili a sme spolu rok. Ak sa na to ja necítim,on ma do toho nútiť nemôže a ani by to neurobil. Ak by som mala nejakého chlapa ktorý by ma nútil aby som sa s ním vyspala tak by som ho hneď poslala kade lahšie. Je to len na mne a keď sa na to necítim a on to nerešpektuje,je to jeho chyba. V každom prípade ja nelutujem že som sa s ním ešte nevyspala,keď to príde tak sa budeme dokonale poznať. Samozrejme robíme všetko ostatné okrem sexu,ale naozaj to nelutujem a nech si každý píše čo chce. Milujem dievčatá ktoré sa s chalanom vyspia hneď pri prvej príležitosti a stretnutí.Partnera v žiadnom prípade nemôžu poznať a nevedia do čoho idú a keď ostanú tehotné a on ich pustí k vode potom tu budú vypisovať aké sú nešťastné ...
Môj názor

Genesis

no podla mojho nazoru dlho odkladat spanie s priatelom nie je moc mudre

k vztahu sex patri a mozno si v posteli nebudete rozumiet a nakoniec vam to vztah rozbije

vela vztahov sa rozpadlo pretoze si partneria nerozumeli v posteli (priciny napr: jeden to chce castejsie ako druhy, jeden ho ma moc velkeho alebo maleho, jeden je jemny a citlivy a druhy to ma rad natvrdo)

preto nemyslim ze je rozumne cakat rok kym sa s niekym vyspat pretoze je mozne ze nakoniec s tym clovekom len stracas cas a zistis to az neskoro

jajka001_

ked mas 22, tak si uz naozaj velka a cudujem sa ze ste tak dlho vydrzali, lubis ho vobec? alebo s nim "len chodíš" ako s kamarátom a netúžiš po ňom fyzicky? sex nie je naozaj nic mysticke, ak vam to klape, ľúbiš ho, a chceš to s ním robiť, nevidím dôvod na čo ešte čakať.

ryanna

ja myslím, že v 22 rokoch nie je pol roka nejaký závratný čas... úplne v pohode... z tých príspevkov mám okrem toho pocit, že asi ide o prvý sex...

Marsmeloun

rob ako uznáš za vhodné :D ale nechápem čo z toho robíš také haloooo.....rovno si to nechaj až po svadbe ... a potom uvidíš čo je to za parada sa s niekým prvý krat milovať ... ked to bude bolieť a nohy ruky všade a nebude ani jeden vedieť co a ako .... a vlastne nechapem preco sa nad tym furt zamyšlaš kedy ... ved existuje niečo ako volný priebeh vecí ... príde to samo ... a nie este počítať dni kedy a kde a o kolkej :D :D a čo ak sa rozvediete po 50 rokoch ??? život je na to aby si ho žila a nie na to aby si ho plánovala :-) :D a moja len si daj pozor ....aby ked sa toho tak v 22 bojíš ... neskončila tak .. že sa raz naštveš , opiješ a nakoniec vyspíš z nejakým neznámim chudakom ....aj ked ti to neprajem ale su take prípady ... a vzťah nie je o sexe ... je to niečo krasne ... po čom sa vzťah este viac upevní :-) ale vravím je to na tebe .. je to tvoj život ...:-) drž sa :D :D amen :D