Nespavame spolu

Príspevok v téme: Nespavame spolu
andelicek

mam priatela. sme spolu pol roka a este sme spolu nespali. vzdy ked sa uz k tomu neriozne schylovalo, povedala som mu, ze este nie. zatial to vzdy zobral, ale bojim sa ze ked aj po roku co budeme spolu ho budem stale odmietat zacneme sa kvoli tomu hadat.
prosim poradte po ako dlhej dobe chodenia ste spolu zacali spavat? mne sa menej ako rok zda velmi malo.. a chcela by som sa spytat najma chlapov ci je to pre nich az tak velmi tazke vzdat sa sexu ked ste napr. spolu so svojou priatelkou len tak na posteli a laskate sa.. alebo ked spolu spite (vo vyzname cisteho prenocovania) v jednej posteli.

lamborginka

andelicek a este nieco takto budes mat u chlapov vacsiu cenu , lebo chlap ked dosiahne uz to najdosiahnutelnejsie u zeny ,,, ))tak uz dalej nie je pre neho taka zaujimava ,,,to uvidis aj pri inych chlapoch ak buduu iny v tvojom zivote ,,vela zien v dnesnej dobe sa drzii toho ,,ze skocia chlapovi ,,, hned prvy vecer a cakaju ze bude z toho laska na cely zivot ,,,a na koniec laska na jednu noc a chlap sa ivac neozve ,,,nema preco uz dosiahol co potreboval ,,,vela zien je aj takych malo by ich byt viac takych ako si ty ,,,))

lamborginka

Andelicek podla mna to nie je nic az take zle , sama mam niekolko podobnych skusenosti vo vztahoch za sebou, moja prva skusenost bola taka ze som o panenstvo prisla len kvoli tomu ze kamaratky to uz davno mali za sebou a ja nie tak som to srpavila ,,,az som neskor zistila ze sa mi sex sprotivil po tejto skusenosti ,,a slo to dalej somnou do dalsich vztahov ,,,a mala som vztah kde chlapec vyzdrazal ajviac ako pol roka lebo som sa toho strasne balaa a nakoneic to prislo ,,a vydrrzal ,,, ked ta chlap naoazaj lubi a stoji o teba pocka aj viac ako pol roka nie je vsetko len o sexe ,,a ked to na teba pride bude aj to lennaozaaj to musis chciet ty sama nie koly nemu aj koly sebe ,,,musis mylsiet pozitivne a nemozes sa bat a uvidis ake to bude nakoniec pekne ,,, a ked tvoj drahy vyzdrzal az doteraz je vidiet ze mu zalezi na tebe nie je stebou len koly sexu ,,, ale naozaajj cele sa to deje asi v tebe ,,skuste to spolu porozrpavat sa spolu a jeden pekny vecer alebo den sa tak naladit na vsetko a pomaly od tych pusiniek prejst k tomu len si v hlave musis poveadat ze to naozaaj chcces a uvids vysledok bude stat zato ,,, anie je na tom nic zle ze ste pri pusinkach pol roka poznam aj baby cosu pri pusinkach aj dva roky ,,)ale nic zato nedas skus to ,,,a povedz si ano chcela by som to prave snim ,, a ked to nepojde bud nie si ozaj na to pripravena alebo to nebude ten pravy a pokial drahy na teba nenalieha pojde to aj samo nebojj)))

andelicek

adam, neviem ci som uplne pochopila tvoj prispevok, ale idem teda po poriadku.
1. myslim ze mam vek na to aby som spavala so svojim priatelom 2. ver tomu ze vzdy ked sme spolu ma vzrusuje. niekedy staci ze sa spolu bozkavame a on ma pri tom objima. A teda v tychto 2 veciach by problem nebol. Ale na to aby som s nim zacala spavat potrebujem este jednu vec. A to, aby sme boli dostatocne dlho spolu. Bojim sa ze ked zacneme spolu spavat, vsetko sa viac zameria na sex. Moje aj neho podvedomie. Mozno o tom ani nebudeme vediet. Mozno ho aj potom budem lubit, ale od tej chvile ako zacneme spolu spavat sa viac budem tesit na sex s nim ako na neho a ani o tom nebudem vedet. je to tazke vysvetlit. jednoducho sa bojim ze sa od tej chvile prestaneme spoznavat po vnutornej stranke..
ver tomu ze ho chcem vzdy ked som s nim a nevymenila by som ho za ziadneho ineho, ale mam pocit ze pol roka ci rok je malo na to aby sa ludia dostatocne spoznali. a v konecnom dosledku rok z celeho zivota je len nepatrna ciastka.. chapes co sa snazim povedat?

AdamKrt

Preco si hladas partnera, ak mu natolko nedoverujes, ze sa necitis s nim na milovanie ? Nehovorim, ze mas hupsnut na neho hned, ale poloz si otazku, ak po pol roku, ci roku nevies, alebo necitis sa na milovanie s nim - mozno nebude pre Teba ten pravy.