Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

flegma

caute
tofu bolo objednane, uz hotove a podla pitvy, co som mu previedla, netusim, ci bolo udene, kedze to bolo moje prve :D
no koniec sveta nastane, ked neodovzdam nacas, co mam...

xdanielax

Mnam tofu!
Mam kupene - lahodkove a biele obycajne. Len ho netreba jest prilis casto - kedze je to soja, citala som o tom, ze to nie je uplne "top" potravina . clanok: www.collective-evolution.com aj ked nevie, su to vynatky zo studii, takze tazko povedat. Kazdopadne existuju aj ine chutne bielkovinove zdroje.
Dnes vraj posledny teply den, uvidime :)

a co hovorite na bliziaci sa koniec sveta?

carey

Cavteee, ako? Den pekne zacal slnieckom, ale uz sa to aj pokazilo. Som si dnes chcela dat suknu snad nebude prsat.

Som si vytlacila dalsich 20stran na ucenie tak sa idem do toho pustit. Poobede budem s priatelom konecne skoro po tyzdni sa tesiim :)

carey

tofu je super, a ake si si kupila? Lebo take to udene je faine aj ked si na nho das sojovu omacku napr. s hriankou mnaaam

carey

cavte ja som teraz prisla zo skoly a hned aj si idem spracovat dnesnu prednasku co mi bude trvat do vecera, lebo to mam len nafotene. Ale inak v pohode, mam toho dost, este dalsie 2 tyzdne budu hekticke kvoli skuskam, ale nejak to dam :))

Tak pekny vecer zelam

A inak ja nie som v cieli ani nahodou, ale nevzdavam sa nikdy :D