Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

ahoj baby, pred chvilkou som prisla domov, zladovala veceru, zapnem net a spomeniem si na Maoam pri tomto obrazku: imgc.allpostersimages.com

:DD aj ked neviem ci budes suhlasit, Maoam, jedine ze by ti uz vytravilo :D

xdanielax

Mrska - napis mi email, dohodneme.
Len mi klikni na nick. Ale teraz uz letim, tak ti odpisem neskor :-) A dakujem!
daj mi vediet, kam by som dosla, keby sa jednalo o osob.odber, mozno by to tak aj bolo lahsie (podla toho, kde si).

Mrska Silvuska

Bud by som ti ich poslala postou, alebo si dame stretko...ak to chces postou, ja som tu uz pisala moju mail.adresu, by si mi na tu poslala tvoju postovu a poslem ti vzorky, vyskusas. OK?

Mrska Silvuska

Danielka - ja som tiez jedavala nakrajane ovocie s jogurtom a musli, ale maoamka ma "zrusila":-)))) a tiez som nemala pocit, ze mi to nem robi dobre..)))
Danielka, ty nechces vzorky z toho ecollagenoveho ocneho kremu? Maoamka mi nieco spominala.

xdanielax

Taaak baby, ahoj. Ja uz na dnes odcvicene a aj po vydatnom obede (studenom): celozrn.rozok, 1/2 cottage, 1/2 mozarella light(mozno viac?), mrkva,paprika,paradajka,uhorka. fuuu, jak mi je!! :) teraz ide na rad kaficko.

a potom treba dufat, ze nepride utlm, lebo to si nemozem dovolit :))

maoam - ta pizza sa ta drzii :D ma ta rada :))

Mrska - tiez som sa zabavila na tvojom prispevku :D Aka razna zena, ja neviem co by som, ale vyborne si to vyriesila.

Inak ja neviem, to ovocie s jogurtom. ja to jedavam a nemam dojem, ze by to nejako extra vadilo, v bruchu mi skvrka relativne celkom skoro po tom :-) Ale tak Maoam sa vyzna, asi na tom nieco bude.

carey

Cafte, tak ja som si este rano musela porobit nejake veci a palim do skoly. Dnes to bude narocne.

Maoam dala som si na ranajky 2 mensie jablcka tak o taku hodku a pol si dam celozrnne pecivo.
Furt ma to brucho boli, uz aby bolo po.
Vecer este stretko s kamoskou, ale asi to bude rychle.

Tak pekny dnik, u nas ma byt slniecno 27stup :))

Mrska Silvuska

no ale ved naco to papas, ked to potom nosis v brusku so sebou?))) si mala chut na pizzu?
ja dnes nemam nic v robote na obed, bo vcera ti dvaja, nez som bola tyrat telo, vsetko zjedli..´..a sa mi snivalo, ze som chcela varit rajcinovu polievku (mne uz drboli z toho varenia:-D), a veru ju asi dnes po rodicovskom uvarim...alebo uvidim, co bude na rodicku a podla toho bude pridel:-DDDD
akurat ma odradza, ze ja rajcinovu robim so zasmazkou, ako sa robi bez?
ja mam rada dazd, ak som doma pod duchnou:-))) zakuklena...s dobrou knihou...apropo, aby som na tych mojich len kritiku nepisala, vcera mi boli nakupit knihy)) tak tesim.
maoamka, ty kavickujes, ja cajikujem, uz tretiu salku od rana, ale len s trochen medom.

Maoam

Mrska :DDDD, ty to vies tak zivo podat, ani som tam nemusela byt a viem ake to tam bolo :DD

no tu leje totalne, megalejak, ja mam hrozne rada sychrave pocasie, vsade tma, voda :D

uz lejem do seba druhu kaveju

no a veru, ta pizza, to ja uz do ust nevezmem, FUJ, mi je tak zle

dnes dieta (zelenina, zel. vyvar a pod). chudak zaludok, ako nemam nic ako hnacku, alebo zvracanie, ona nebola pokazena, len ju mam v bruchu ako balvan a to potrva, kym prejde crevami :DD neskutocne mi zle padla