Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

teda, to o tom ovoci som nevedela, ze len samotne.
dobre vediet..a maso..to asi budem musiet poriedit, a viac ryb papat..a ja masko lubim)))
co porabas v tento u nas slnecny den?

Maoam

Mrska, ovocie nikdy nemiesaj, lebo ti bude kvasit v traviacom trakte, nikdy nemiesat ovocie, ovocie len ciste a nalacno (na prazdny zaludok), ziadne obilniny, ziadne mliecne vyrobky do toho, to je hlavna zasada

rastlinna strava je vsetko, co rastie zo zeme, na krikoch, na stromoch

zivocisna strava je vsetko, co ziskavame zo zvierat a ich produktoch (mlieko), cize mäso, mliecne vyrobky, vajicka

Mrska Silvuska

fuuuha...dakujem maoamka...kavu nepijem vobec, mineralku jemne sytenu, ale tu nonstop (voda v robote je bleee), doma som skor cajova, ale zasa caj sladim tiez cukrom (bielym), tak to asi radsej medom, nie?
ovocie jem si myslim ze dost, ale ja si ho robim ako som pisala, zalejem bielym jogurtom a musli...
teraz budem vyzerat ako blbec, ale co vsetko je rastlinna strava?

Maoam

prekyslenie sposobuje to, ze sa zadrziava jednak voda, jednak tuk, telo tym chrani bunky pred kyselinami a toxinmi, tak zadrziava vodu na ochranu pred kyselinami a toxiny uklada do tukov

zivocisna strava tiez prekysluje organizmus, takze cim viac rastlinnej potravy a hlavne zelenina v surovom stave a aj ovocie v surovom stav eposobia silne zasadito

Maoam

mineraly: vapnik, horcik, draslik, stopove prvky zinok, selen, chrom, molybden, med

vitaminy tiez treba dodat, ale najhlavnejsie su vyssie uvedene mineraly a stopove prvky

vela surovej zeleniny, ovocia (s nicim nemiesat ovocie, iba nalacno)

dobre su aj vytlacene stavy z cerstveho ovocia, zeleniny

redukcia cukru, vylucit bielu muku, stres tiez prekysluje organizmus, varena strava, kava takisto

ak pijes vela kavy, zredukuj na max. jednu-dve denne

vela mineralky, nesytenej (sytena mineralka posobi v tele kyselinotvorne kvoli CO2), takze len nesytenu, ked uz

Mrska Silvuska

vies ako sa hovori..kto ma male, chce vacsie, kto ma rovne, chce kucerave a tak...
ja uz asi neviem, co od dobroty:-)))
ale neboj, mam vela kecov, ale ked citam, co si tu pise baby po OP prs...nie je mi vsetko jedno veru....
prosim ta, vies mi poradit, ako odkyselit organizmus? lebo ten moj je (vraj) prekyseleny...

Maoam

Mrska, to s tym ze chces chudnut chapem, ale prsia mas pekne :-). No nic, sama vies :D. Ja by som sa na OP prs podujala len ak by boli nejake opadnute ci vykojene, ale ak ma zena pevne pekne prsia aj po dietati a male ich tiez nemas...No ale sama musis vediet :D.

Mrska Silvuska

:-))) on vobec nechce, aby som si davala robit prsia, ani aby som povinne chudla. Ale zasa stale ma pocuvat, ako sa ponosujem, ze potrebujem zhodit, ved mu moze aj hlava explodovat))...a inak, on ma nakopol este minuly rok, ze musim (ci chcem alebo nechcem) zo sebou nieco urobit...pozeral si moje fotky, sice spred tehotenstva, ale aj tak...a potom taky podivny pohlad na mna, ze to kedy si sa...a ticho...) a ja viem, ze chcel povedat, kedy som sa stihla tak vyžrať. doslova. nastavil mi zrkadla, ani nevedel ako.
A na tie prsia...uz len chudatko moje nevie, ake podmienky dat, aby som nechcela, co chcem:-)))

Mrska Silvuska

myslis nove kozy?)))) ne ne, doma som dostala ultimatum, ked bude na ucte urcita suma penazi....:-DDDDD
viac cvicit, cvicit, cvicit....v sobotu sme si obaja nakupili oblecky na cvicenie, tak prvy krok mame za sebou:-))))