Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

preco si niektore zeny meraju pas cez pupok? :-OO aj v susednej teme sme jednu babu museli uviest na spravnu cestu :D

Mrska, ake mas plany so svojim telom, ked nevyjde tehu? Jedno sipim, ale co ine este?

Mrska Silvuska

maoamka - teraz som citala tvoj prispevok, kde si kocke radila, ako merat pas, cez ten najuzssi bod..hm, ja to tak nemeria, ja som to bachla normal cez bachor:-)))
no papuľky moje, pokial mi dnes sestricka povie vysledky z krvi, ze nie sme tehotni, tak uz ziadne dalsie vysetrenia, merania a testovania, poviem dotórému, ze mam ine plany so svojim telom :-))) ten ma posle do prdele, zasmejeme sa a ideme dalej. ze ano.
a vdaka PMS a mojim nervickam som vcera vyjela na polovicku, dobre sme sa chytili, spanok o nicom...cista hérečka...

Maoam

Mrska, aku mas vysku? nejak jak ja, ze? Ked vidim tvoje miery, tak ja som s takymi zacinala c hudnut, skoro navlas rovnake :DD

Mrska Silvuska

ahojte papuľky, dorazila som do robotky, podme na to...
vaha 65 kg, prsia 89 (naliate pred menzesom, aspon nieco...), boky 96, stehno 60, pas 79. staci?
a ze fuj. ked som to precitala. idem nieco zjest, bo dnes bez ranajok, ked isla krv smer testy.
a precitam si tu, co som zameskala...

Juchu

Maoamka dakujem :)Pocitam s tym, ze dalsie vazenie bude lepsie :) Tak dufam, ze sa nesklamem :D
Co dnes idete porabat? Ja sa idem asi supnut k prechladnutej sestre do postele (manzelskej)a tam pisat diplomovku na notebooku :) Spojim pracu s lenosenim :)

Maoam

Juchu ahoj :-)), to navysenie o 1kilo ked beries Duphaston je NIC, to je ako keby si mala MS a tam mas tiez narast o 1-2kg uplne bezne, je to LEN voda.
Ja som myslela, ze to bude ovela viac.. Tie miery mas uz take fasa, ostala som s otvorenymi ustami fakt, ty musis byt uz strasne velka kocka! :DD Krasne miery.

Juchu

Dobre ranko, hlasim sa so svojimi mierami :) Potesili ma, aj ked su tam plusove hodnoty - ale mozu za ne tabletky (v pripade prs) a vcerajsie prehresky v pripade brucha, to dam hadam rychlo dole :) Len tak mimochodom nedávno som mala na váhe 58,7kg - skoda toho 1,3kg navysenia...

24.8. / 24.9. (168 cm)
- váha: 59,1 / 60,0
- prsia: 89 / 91
- pás: 65 / 67
- boky: 93 / 93
- stehná:55 / 55
- špeky: 85 / 85
- lýtko: 35 / 35

Idem sa pustiť do diplomovky, ale budem vás tu poočku sledovať :)