Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

dobry vecer zeny,

ako sa mate? U mna uplne super den,a teraz mi je este lepsie, lebo som sa konecne po hodine odhodlavania odhodlala pohnut a ist do vane :-) Inak od desiatej zhruba do piatej som bola mimo dom, zvacsa v lese (okrem presunu tam a naspat) pocasie vyborne, dufam, ze aj Juchu ocenila .) Sice to znamena, ze vsetka praca ma caka zajtra, ale nevadi. Potrebovala som to. Prave som zjedla jogurt s tvarohom+slnec. semienkami, mandlami a makom. Vyborne som to uvarila :D

Maoam - rano som uz musela utekat, ale tvoja farba vlasov je perfektna (podla foto). Davas si farbit u kadernicky? A pehy ani nie su vidiet, ze by si nejako mala, som si nikdy nevsimla.
perfektne, ze ten opuch zmizol, esteze si sa na to spytala, o jednu starost menej.

a ako u vas? ako travite vecer? Ja si idem nieco pozriet, len este musim vymysliet co..

Pozrite aky pekny obrazok som nasla: 24.media.tumblr.com :-)

Maoam

ja som na to kydala heparin a nic, tyzden som chodit nemohla, zapalene to bolo, ak to niektora raz budete mat, tak Diclofenac-gel je super vec!

Maoam

aha :D ale to je pekna farba

ja mam bielu plet, velmi vela pieh (tvar) a ako dieta som bola blond, potom mi stmavli na tmavy blond - medovu farbu

xdanielax

ja mam taku tmavsiu hnedu, resp. viac odtienov hnedej :)) vzdy si vsetci mysleli, ze mam melir, ked som si este nefarbila.
obocie, mihalnice mam uplne cierne, nefarbim.

xdanielax

jeej ahoj, vidim, ze veselo debatite.

carey, jasne ja som len srandovala s tou novou mikinou v posilke :) dufam, ze si to tak aj pochopila.
Niektore baby ale su take. Ja tam chodim v starych vyradenych veciach by mi ani nenapadlo kupovat kvoli tomu nieco nove, aj tak to hadzem furt do pracky, len teplaky si kupim, ked treba. a uz dlho nebolo treba (alebo sa tvarim ze netreba :D )

tak ja som dnes uz vselico porobila, nakoniec som nestihala na pol, jak sme boli dohodnuti, tak pisem sms o 9, ze dame to na 10..a este sa podakujem vopred za laskavost... a ten CHLAP!!, ze v pohode aspon si este polezim .... :)))))))))) ok neriesim.

Inac kadernicka u mna: ja odmietam davat za nu viac nez 20e, aj to mi pride uz max, 15 optimum, farbim sa sama :-)

Maoam

Carey: ona sa ma celkom fajn, uz bola u kadernika, este sice byva na hoteli, ale nasla podnajom k 1. oktobru s tym, ze novy majitel bytu jej dovoli nastahovat si tam veci uz tyzden vopred, cize super. A psychicky sa drzi, ona je silna zena, ale je pravda, ze s nou denne volam a 3-4x tyzdenne sme v meste aspon na kavu, to jej pomaha dost + ma pracu, tak nesedi doma aspon.
Jasne, bez, ja idem upratovat, vysavat a tak :D apotom idem na chvilu von a potom ma caka praca.

carey

Maoam ja uz pojdem sa obliect a idem vybehnut trosku na kardio... nech som skor doma. Tak popiseme neskor, zelam ti pekny den vramci tvojich moznosti. Zatial pa