Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

stacion.bike ma po pravde nebavi, milujem bezecky pas. Posilovna je jedine miesto, ked mam cas a priestor sama pre seba, bez mamiiiii /od syna), bez zlatkoooo (od draheho), dokazem tam uplne vypnut. Od vsetkych povinnosti, myslienok a podobne. telefon nechavam doma, alebo ho zamknem do skrinky)))
a ano, moj ciel je 60, to je pre mna vaha, v ktorej by som sa dobre citila.
A dala si mi chrobaka do hlavy s tymi polievkami)

Ako je mozne sa tak rychlo "vyzrat" a tak tazko a pomalicky to dat dole???

A inak, co sme tu len my dve, kde mame ostatne osadenstvo? Ako nie ze by si mi nestacila))))

Maoam

Mrska, este to vecerne jedenie, poznam, to je jedna z najhorsich veci a vie to pokazit vsetku snahu, co clovek do toho vklada, mne sa osvedcilo, ked som vecer hladna, dat si polievku (zeleninovy vyvar, zelenina, brokolica, par zemiakov v tom), ak je teplo, tak napr. zel. salat s nejakou bielkovinou, cottage, trocha ryby a tak..

ja ficim casto vecer na polievkach, z toho nepriberam aj ked zjem 2 taniere

ale vecer nemozem uz nic, kde su obilniny, lebo to je zabijak potom, to sa mozem vykaslat na vsetko co inak robim, ked som robila kardio (teraz nemozem), tak darmo som robila kardio, ked som vecer zjedla este nieco 'nevhodne', nic neslo dole, ked som to odstavila, vaha sa pohla dole, skus si najst nejaky trik pre seba navecer, napr. aj kyslu kapustu mozes, to je tiez ok vecer

Maoam

Mrska, wow, 52kg na 166cm, uuuuuuuuu to by bol moj sen :DD, to si musela vyzera teda jak modelka :DD

ale tak ty uz mas dieta, podla mna na 35r, keby si sa dostala na 60-62 kg, by uplne stacilo! bohate

ak mas problem so zadkom a stehnami, tak pomoze podla mna najviac kardio typu stacionarny bicykel, beh na pase, ale urcite poradi Danielka a dalsie baby, ktore sa v sporte viac vyznaju :D
Mrska - zapad :-)

Mrska Silvuska

Maoamka - tych 12kil som dala dole cca za tri mesiace, to som ale 2-3x v tyzdni chodila cvicit, a nezrala som tolko vecer. Isla som z 78 kil na 66.
Moja vyska cca 166, a teraz vaha, no urcite 69-70, podla mojho "ciťáku". Nevazila som sa asi dva tyzdne (pre istotu?)
Vzdy som mala problem zadok a stehna, pas som mala ako osa. Potom som spoznala exmanzela, tam som isla na 52 kil, a to som si dlho drzala, bez nejakej namahy (vela sexu?). Porod, potom max.58 kil, a drb, prisli problemy v manz., a isla som na 80...a potom opat dole...a tak dokola...
Jaaaaj, a zabudla som, v case "napadnutia" salmonelou som mala 49 kil...

Alebo si var vecer medovkovy caj, ten tiez pomoze, ale nezarucuje podla mna, ze sa na bolest v noci nezobudis.
A ty si kde presne v DE? Ak sa mozem spytat.

Maoam

Mrska, u nas v DE je Xanax iba na lekarsky predpis, sice to ide na privatny recept (platis, uhradzas plnu sumu) ale len tak to v lekarni kupit sa neda. A tu sa to tak lahko nepredpisuje ako u vas, viem ze na SVK sa veci ako Lexaurin a Xanax predpisu hocikomu, aj vseobecny lekar to da bez mihnutia oka :-//. No neviem, ja na spanie nemam nic ale v takychto chvilach, po zakrokoch, OP a ked mam silne bolesti mi nieco take bodlo. ASi si budem musiet dat daco take poslat zo SVK sem...nemam inu moznost. Budem musiet niekoho poprosit...

Dakujem za tip a pomoc.

Co sa teba Mrska tyka, aku mas teraz vysku/vahu a miery? Ked si dala dole 12kg, to je fakt velky vykon uz, napis z akej vahy si sla a na akej si teraz, aby som bola v obraze.
Co sa tvojho jedla tyka, jes dobre, podla mna je u teba problem jedine to vecerne jedenie, inak nic.
Inak mas dobru skladbu a nejes ani vela.

Mrska Silvuska

ahoj maoamka, nevyplasila,neboj. len som isla skor z roboty, potom viac povinnosti doma, a drahy mi kupil dve knihy, do jednej som sa pustila hned vecer...a nevedela som sa odtrhnut))
moja strava - jaaaj, podme na to:
rano nalacno pohar vody plus tabl.chlorella, tabl. kys.listova
R: bud jablko/pomaranc/hruska/hrozno zaliate bielym jogurtom s musli, alebo knackebrot/celozr.pecivo, maslo/syr, rajcina/redkovka/paprika/sunka, liter caju (nie vsetko naraz samozrejme))
D: no...to nestiham, resp. zabudnem sa, ale ak som mala na ranajky pecivo, dam si jedno ovocie
O: malokedy aj polievka aj druhe, do robotky si nosim z domu. Polievky nerobim ziadne zasmaskove a podobne, skor zeleninove, alebo tu mrkvovozazvorovu, a druhe ako kedy. Salat, maso s niecim, cestovina s niecim, tak cca raz za dva tyzdne mam nevareny obed. Vsetko v miere, ziadne prezieranie sa.
O: ...zabudam, resp. nemam pocit hladu. Ak mam, dam si vo vlaku jablko, alebo nez idem z roboty, a nemala som v ten den jogurt, dam si jogurt.
V: najvacsi problem, podla mna. Ked vidim tych dvoch doma jest, mam co robit sa so sebou. Najlepsie vypadnut z domu, co nie je mozne, kedze synator a ulohy))) ale tiez ako kedy, niekedy tepla vecera, niekedy sucha, a detto ako obed, ci je to salat, alebo nieco navarene, alebo si uvarim vajicko, plus rajcina, plus knackebr., caj...ale niekedy mam pocit, ze sa neviem dojest.
Pred letom som si davala zuzovat vsetky veci, po som mala o 12 kil menej nez v zime. A dnes som zurene rifle na pase zapisanal tak, ze brucho bolo treba stiahnut. No fuj. Akoze baby,ked uz sa jedujem sama na seba, je co povedat.
Aj vcera poobede som si hovorila, ze nebudem s nimi jest, drb, jedli oni dvaja, dala som si aj ja, aj ked na mini tanierik, ale dala! A potom vecer sme isli k priatelovym rodicom, a tam som si s bohorovnym kludom dala segedin. A plna som este raz.
Sama seba sa pytam,ci mi to stoji za to, ze sa dokazem par mesiacov drzat, makam na seba a drb, potom to takto cele zahodim. A de facto zacinam od zaciatku.
Doma varim nie kazdy den, ale varim. Moj syn rano spapa mišu pišu, desiatu nie kazdy den zje v skole, obed komplet, ale on vecer jedava. S tym rozdielom, ze to vybeha, a ma neskutocny metabolizmus. Casto robime doma pomazanky/natierky, vajickova, rybickova, tvarohova, teraz sa chystam na mrkovu...asi tak k strave...
Maoamka, ked mas bolesti, daj si tabletku na bolest, a asi hodku pred spanim si daj kludne xanax, najmensiu davku. Budes spat ako babatko. Resp. na mna to zabera, ja mam velmi velmi zly spanok, a ked uz naozaj citim, ze potrebujem aspon jednu noc spat normalne, dam si toto, a rano vstanem ako novy clovek. A mam zasa pokoj na mesiac dva:-)

Maoam

caute baby, moja noc bola brutal :-// som ju stravila s troma Ibalginmi a 800mg

dufam, ze sa mate lepsie

baby, ktora sa kedy najblizsie meriate? ja by som sa chcela tak buduci tyzden - o 7 az 10 dni, prida sa niekto?

Mrska: dufam, ze som ta vycera neodplasila odtialto, lebo si tak stichla :-/, ja som len vazne nevedela, aku radu by si rada dostat :-/// a uz si to viac neupresnila, no..tak snad je vsetko OK a ak chces, tak to kludne rozved, aby sme vedeli viac o tvojej strave :DD

baby, ja mam dnes tazky den, vcera som zaspala okolo 1 rano (v noci) a potom som bola vlastne x-krat hore, uz ma to nervuje fakt :-/

dnes budem doma zasa az neskoro vecer a cakaju ma dost stresujuce veci + aj deadliny dva aaaaaaaa

no tak sa majte lepsie baby a napiste ako sa vam vodi

carey

Dobre ranko!
Dnes ma napadlo ze tiez musim ist ku gynekol. takze asi v pondelok tam zabehnem.
Ja som mala take hrozne sny tuto noc, ze som sa 3x zobudila na to.

Danielka konecne tvoje ochladenie, mne to velmi nevyhovuje.