Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Carey, este maly tip: daj si z casu na cas sumive magnezium, vyborne pomaha pri zapche a naduvani ;-)). Plus je super na nervy, svaly, spanok.

Maoam

Carey: ja to nemyslim zle, ale tak uz ste si zvykli, ze hovorim a pisem , ako mi huba narastla.
Praveze som ta tym chcela potesit, lebo sa tym cely tvoj problem podstatne zlahcuje..
A roky si zila v omyle, ci vlastne nevedomosti o vlastnom tele.
Ale tak mas 24, mladucka baba, cely zivot pred sebou, ktory mozes stravit ako stihla kocka :D.

Podla mna nie je ziadny problem, aby si prav. aerobnu aktivitu integrovala do svojho zivota aj pocas skoly. Ten cas 3x do tyzdna si najdes...uberies inde (napr. TV).
Apropo brucho: mas v pase tolko co ja a si o 10cm vyssia, ty nemas problemove brucho. Ak ho mas nafuknute, to je traviaci problem, to urobi vlaknina + probiotika + enzymy a vylucenie tych zloziek stravy, ktore netolerujes...
To je cela veda.

carey

Maoam, konecne to niekto povedal na plnu hubu :D dakujem
No ked som bola dieta, tak u mna nebol ziaden pohyb, akurat som sa napchavala potom skok, prisla dieta, 2 mesiace som nejedla sladkosti to som mala asi 16r a schudla som 6kg, a niekedy ked som mala 21 som zacala s pohybom, lenze to vzdy nepravidelne.
Sa mi ale zda ze z brucha ten tuk ide dolu az nakoniec, lebo furt ho mam velke

Maoam

Carey a este nieco: podla toho, ako reagujes na to, vidno, ze vobec nemas spomaleny metabolizmus, co je super zistenie. Ty jes pravidelne a dost, ale ked cvicis, chudnes a rychlo. To je perfektne!
Podla mna si v minulosti len mala nedostatok prav. pohybu, preto si mala problem s vahou.
A myslela si si - mylne, ze to tak bude na cely zivot, ze to nemas moc zmenit.
Ako vidis sama, figa borova. :D

Maoam

Carey, tak presne to som myslela, len som to napisala inymi slovami.
Cele mesiace places (to nemyslim provokacne, vies ako to myslim), vyznie to nakoniec ako keby si bola typ, ktory je cely zivot odsudeny na to mat plnsiu postavu, pritom to vobec nie je tak. Ty velmi dobre, az vynikajuco a rychlo reagujes na aerobnu aktivitu a tam mas kluc...

Ty mozes mat uplne super stihlu postavu, za podmienky, ze sa budes pravidelne hybat. A nejes vobec malo, nemam pocit, ze by si sa v strave obmedzovala.

Ja som taky mix-typ, ja reagujem citlivo na stravu, ked jem veci neprospesne pre mna (krvnu skupinu). Ale tiez rychlo a dobre reagujem na fyz. aktivitu. U teba je to ocividne, ze jedine, co m usis prekonat, je vlastna pohodlnost a lenivost.
NIC INE. a to je fakt tym padom jednoduche riesenie...

ini ludia potrebuju podstatne viac, u teba staci malo!

takze facit je, ze je to vlastne velmi pozitivne u teba

carey

Maoam sak ja viem ze mne treba pravidelny pohyb, sama nechapem ze to tak pekne idu dolu a tak rychlo...sice sa obmedzujem trosku ale v pohode, skoro kazdy den mam nieco sladke nejaku malu drobnost, alebo ovocie. Vcera som mala kinder bueno tu jednu tycinku, zasa sa drahy cinil, ale mala som aj chut tak som si dala.
Len ja som leniva to je cely problem

Maoam

Carey, tak ja teraz trocha nechapem. Mesiace vyplakavas a stacia ti dva tyzdne sportu a mas dole 3cm z brucha aj rite.
Preco neintegrujes pravidelny pohyb - celorocny - do svojho zivota? MAS PO PROBLEMOCH, ked tak urobis. Komplet.
Uplne jednoduche riesenie a jest mozes nadalej vydatne,ako aj doteraz.

Tebe sa treba hybat, to je ocividne. Nic ine.

carey

Ahojte baby, no ja som bola zvedava a odvazila som sa a vaha ukuzala 64,4kg, co pred 5-dnami bola 64,6, aj to je uspech.
A tak ze sa aj odmeriam
Boky 99 / 98
pás 72 / 71
stehno 60/60
lítko 36,5 /36,5

Strasne sa tesim z tych bokov, este tak 3 cm a budem spokojna.

Rozmyslam ze dnes z tej opekacky nic nebude, lebo uz teraz je teplo a asi by sme sa uvarili. Skor by som sla na zmrzku :D

carey

Dobry vecer kocky :), tak ja som dnes mala vazne krasny sen, plny smiechu a dobrej nalady.
Rozhodli sem sa ze zajtra ideme opekat, takze je po diete :D spekacek a pod...ale to je fuk, potom to vycvicim. Dnes padlo jedno male pivko, mnam po dlhej dobe.

Mrska Silvuska

a ze dobry vecer kocenky....hlasim jednu spapanu cigansku vcera..
...ja si rano davam karnitin, potom peso pol hodka z domu na stanicu do robotky...
citala som zbezne historiu od vcera - odpovedam - kazdy den chodim peso rano z domu na stanicu tu polhodku, potom v BA peso zo stanice do roboty cca 20 minut, poobede detto, ale v TT mam uz domov vacsinou odvoz...vsade, kam sa da, idem peso (pokial idem sama,junior a senior neee peso)...
ked ste tu pisali o polievke, vyborna je mrkvovozazvorova....
precoje tak lahke pribrat a tak tazke to dat dole? uz som doma drahemu povedala, ze asi potrebujeme odbornu pomoc, lebo teoriu ovladame na sto percent, len v praxi to je horsie...dajte radu prosim
pekny vecer
a som sa pristihla, ze aj ked vas nepoznam, tesim sa na vas)