Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Inak aj u nas sa ochladilo, rano bolo len 15stup, teraz je asi 17stup. No len pekne chod, ides nieco kupovat ? Ci sa len prejst

Maoam

Carey, jo, cakaju ma lajstre, no co...nema ma kto zivit :D.

Ale idem teraz na chvilu do mesta :-).
Je pekne chladno, tesim sa.

Inak baby, ja som nabrala naspät kilo, ale nevadi :-).
Myslim, ze uz na tejto vahe asi aj ostanem...teda ak nezacnem so sportom.

Tak asi zacnem pomaly daco sportove robit, inak sa tie speky nepustia :DDD.

carey

Cavte, maoam hej lepsie, aj som sa dobre vyspala po par dnoch :). Inak kebyze vcera nie som doma tak tolko ani nezjem, ale tak stalo sa, ide sa dalej.

Co dnes mate v plane? Maoam ty zasa pracujes? Ja som upratovala, idem este nieco dorobit a potom budem s priatelom, tak snad sa nebudem napchavat :D

Maoam

caute baby

Danielka: cool, to znie super vcera :D, to by aj mne bodlo, taky program :DD, normalne si mi spravila chute na to

Carey: uz lepsie?

mna v noci pochytili krce, uz aby bolo po...

inak sa ochladilo velmi u nas, zo dna na den z 32 na 19

xdanielax

ahoj baby :)

tak ja som asi 10x dnes zmokla, ale inac super den. Dokonca aj eurovea! :D Neobzerala som pipky, ale mala som vyhlad na sexi casnika:DD (ktory bol tak sexi az bol z toho spomaleny...) , ale hlavne som sa venovala mojim spolocnickam. Dobre sme sa nasmiali, ved sme sa videli po "sto rokoch". Potom sme sa este s dazdnikmi premiestnili o kus dalej do centra a isli do takeho prijemneho podniku.. a potom v tom MRAZE domov :DD Pred chvilkou som prisla a uz chlipem caj ale mam dobry pocit. KONECNE :-)

Maoam - ;)

carey - dobre si dnes zadelila, ja som zas dala opacny extrem, nic som nejedla asi od pol tretej az doteraz, ked som spraskala polku tvarohu mixnutu s acidkom a par mandlami :D tak neviem teda co je lepsie..

ako hovorim mudra Maoam, zajtra je novy den :))

carey

No da sa to tak povedat. Ale nie vzdy, niekedy sa moze okolo mna hocico diat a so mnou to ani nehne. Ale ked ide o mna tak vtedy asi hej