Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

ja uz som si dost od toho odvykla, ak neratam obcas daky sumivy cukrik (alebo gumovy) a ovocne drene

minule ma kamoska ponukla cokoladou, skoro som to vyplula, fuj, totalne prikre

carey

Tak no aj banan je v podstate sladkost, ale radsej si dam ten ako cokoladu. Ja sladke budem papat ale v ovela mensom mnozstve :)

Maoam

Uz som povyhadzovala stare noviny, casopisy, vyvesila pradlo, pozametala....

vies co Carey, ked nebudes jest sladkosti, uvidis sama, ze tiez ozijes...

Maoam

no uz aj pivnicu som dala trocha na poriadok :DD

vsetci mi dnes pridu nejaki spomaleni :DD alebo som ja zrychlena :D

carey

Cau Maoam :D vidim ze mas vrtulu v zadku hih. No ja som dnes na tom trosku lepsie ako vcera, bola som uz v obchode, dnes bude špenát na obed :), aj sa perie.
A dnes na desiatu si spravim bananovy shake :D
Zajtra snad uz pojdem aj cvicit a bude sa montovat luster v buducej kuchynke :D hola hop ...tusim nie si sama co ma dnes taku naladu

Maoam

a mam zasa tu vrtulu v zadku, dnes som sla rano dole schodmi a sused predo mnou a ja som normalne skoro povedala, ze hajde, rychlejsie! ale v poslednej sekunde som sa zdrzala :DDDDD

ak tu vcera s Carey a Juchu, chudinky mi padli za obet :DD

Maoam

caute baby,
pomoc! ja som prepadla nejakej umyvacej a pracej manii

vsetky vankuse, periny, obliecky, uteraky, oblecenie.....

je to na 7 varok, minimalne

nemozem to zastavit!

:-DDD :-PPP

tento tyzden som prala uz tri varky, vsetko je uz aj naspät v skriniach, no ked mi chlap dnes domov dojde, neuveri vlastnym ociam :D

xdanielax

caute baby, Maoam mi prehovorila od srdca :DD dobre si povedala!

najhorsie je zhnit doma, clovek sa furt zamysla nad sebou a pozoruje sa + chladnicka! :DD dobre to poznam.

Ja som az teraz dosla kym som porobila vsetko, co bolo treba, ale spokojnost.

Od zajtra ochladenie!! tesiiiim :))
namocim si hrstku a zajtra bude polievka :) Baby, ja som uchylak a teraz jak su tie vyborne paradajky, ja ich kludne zjem aj k polievke :D uz si predstavujem tu kombinaciu :))))) Zajtra mi teta donese zo zahradky dalsiu nadielku aj papriku, snad prihodi aj nejake ovocie (aj ked neviem ci este budu nejake slivky alebo co) nooo tesim sa. bez papriky tiez nie je den taky jak ma byt :DD