Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Juchu nemas za co, ja som ti vobec nepomohla, iba ti pisem z vlastnej skusenosti. A dakujem, myslim ze tento vztah ma velku buducnost :)
Ja sa idem naobedovat a tiez pokracovat, uz mam asi 6stran A4 v zosite, nam dali zhodnote.literatúry teraz spravit, ale tak ja sa venujem praktickej casti, tak teraz narychlo citam a skusam to pozliepat dokopy.

Juchu

Dakujem Carey :) Tak nech vam to takto pekne klape aj nadalej :) Idem sa ja venovat uz len robote, lebo ju dako zanedbavam, ked si s vami pisem :)

Zatial sa majte krasne :)

carey

Juchu dakujem :), no uz v decembri to bude 10 mesiacov. Vies musim sa na to pozriet aj z toho pohladu, ze muzi su rozni a niekedy to co necakas ta prave stretne. Je to o to horsie, ked sa mate radi, len ci to bude stacit vo vasom spolocnom zivote.
Ja ti prajem len to najlepsie, clovek musi byt vo vztahu spokojny

Juchu

Jaaaj Carey, velmi ti to prajem :) Toto, ze ani ja si nemyslim, ze niekedy najdem niekoho lepsieho.. Lebo priatel mi vyhovuje, mam ho rada, ale... Je tam to ale :)

Kolko ste uz spolu?

carey

Juchu ja ta uplne chapem, ako to citis a to dufanie, no zazila som si nieco podobne. Ale to je zas o inom. Mala by si si sama zhodnotit pre a proti preco ostat vo vztahu, preco odist. A ak to bol tvoj prvy vztah, tak o to viac. Ale urcite mysli hlavne na seba, ako to ty citis a co by si chcela ty.

Ja s priatelom je vsetko v poriadku, on by chcel aby sme sa castejsie stretavali ale ja pre povinnosti v skole to mam teraz horsie, ale zas on tomu rozumie, ale vieme aki su chlapi :)
V podstate ten moj ma vsetky vlastnosti ktore som chcela aby mal moj ex....a to som si fakt nemyslela ze takeho niekedy najdem.

Juchu

Ja viem, ze sa nezmeni, ale stale dufam :) (to je ako s tymi zenami, co maju muzov alkoholikov, stale veria, ze jedneho dna sa to zmeni)
Najhorsie je to, ze my mame relativne pekny vztah, je nam spolu dobre :) Aj sa mame radi... Ale uz sme sa o tom rozpravali, ze by sme to mali ukoncit. Len sa nam od seba nechce.. Ale vravim, teraz fungujeme na takej priatelskej baze.. Aaaaa, to je proste uplne zamotane a na dlho :) Proste mam ho rada, je mi s nim dobre, srdce by s nim chcelo zostat, rozum kaze odist... Nechce sa mi byt bez partnera ale zaroven, by som chcela niekoho ineho, ktory by mal aj tych par vlastnosti, ktore mi u priatela chybaju.. Chaos, co vam poviem :) Nechajme uz tak tuto temu.. :) Nechcem vas tym zatazovat... Ked sa to nejako vyvinie, tak vas budem informovat :)

Carey a ty s priatelom ako? :)

carey

Ahoj Juchu, no takto som necakala ani ja, som myslela ze len mate nejaku prechodnu krizu, ale ako ta tak citam, tak je to ovela vaznejsie. Inak niekedy presne ked clovek zacne uvazovat o buducnosti a o tom ako by chcel s tym druhym zit, tie predstavy sa rapidne odlisuju, je dobre si to uvedomit co najskor a ked to inak nejde, tak sa rozist.
Ja si myslim ze za tyzden sa clovek nezmeni, urcite ta ma rad a stratit ta nechce, preto sa snazi, len neviem ci to len neodiali vas rozchod. Hlavne rob ako to citis ty, je to velmi tazke

Juchu

Domcek sme hladali, ved sme celu buducnost spolu planovali.. A prave asi na tej nasej buducnosti to zacalo padat..
Zacali sme sa nad tym obaja zamyslat a on ma krasne predstavy, ktore si vsak ja neviem predstavit. Chce ist byvat na vidiek, vykaslat sa na robotu a konzumny zivot a zit len tak, z toho co si vypestuje.. Mne by sa taka predstava velmi pacila, ale neviem ci by som si na to trufla a este k tomu s mojim priatelom, ktory vobec nie je iniciativny. Povedala som mu, OK mozno by som bola ochotna vykaslat sa na "civilizaciu" ale najprv podme za ludmi co takto ziju (za zvolenom je taka komunita ludi) a spytajme sa, ci sa to vobec da a ako to vyzera v praxi..
On nasiel na nete 1. rozpadnuty dom s velkymi pozemkami na kt. natrafil a zacal ma presviedcat nech ho kupime. Ziadne rande s ludmi z komunity nevybavil.. Zacal flakat robotu, lebo ho takyto zivot nebavi a bla bla.. Skoro o nu prisiel.. No proste cele zle... A ja uz nevladzem vsetko zistovat, stale hladat nejake kompromisy a sa prisposobovat..
Ale vravim, posledny tyzden zacal byt mily, aktivnejsi, viac sa zaujima... Mozno sa zmeni... Neviem... Jaj :( Ja som prisobiva, ale ak on sa o nic nebude zaujimat a starat a mne skonci na krku cely statok, zrucany dom a chlap bez roboty? Ja ho mam rada, velmi, ale neviem ci by sme boli spolu kvoli odlisnym predstavam stastni. A preto racionalne zvazujem, ze je dobre to ukoncit..

K tym obchodom, vsetky co si povedala su nedaleko :) Tak tam pojdem kuknut.. :) V nich si kupujem tie najlacnejsie podprsenky, tak som nepocitala s tym, ze tam zozeniem nejaku co mi bude sediet, ale skusim sa zamerat na Balconett :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.