Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

No bielej muke sa skusam vyhybat uz dlho, ale nie vzdy to ide. Jablka jem casto, to je moj naj ovocie :) len ta surova zelenina no mne osobne nechuti, ja si ju musim vzdy nejako tepelne upravit. Akurat tak papriku, rajcinu to dokazem zjest, aj kyselu kapustu, lenze z toho ma nafukuje, takze ju nejem moc casto... mam rada vajicka, mlieko tiez, zincicu, korbaciky to vsetko zboznujem, ale tak jem to v primeranom mnozstve

Maoam

Carey, ja som alergik (pele, travy), mam velmi citlivu pokozku a rychlo schytam tiez ekzem, ale nemam trvaly atopicky ekzem,nastastie. Mozem ti povedat, ze odkedy jem inak, toto sa podstatne zlepsilo a plet sa mi uplne vycistila. Vela robi crevna flora, ak mas sklon k zapche, to je zle, lebo tie toxiny ostavaju tam, musis sa fakt starat aj o pravidelne vyprazdnovanie.
Cukor, biela muka su najhorsie, skus si navyknut na vela surovej zeleniny, redukuj sladke, ked pecivo, tak cele zrna a tak. Miecne vyrobky su tiez taka vec, zahlienuju, podporuju alergie, takze nejedz ich vela. Ak mas sklony k alergiam, mozes mat aj pretazenu pecen, skus jest viac jablk, tie peceni velmi pomahaju.
Ekzemy by sa ti mali zlepsit.

carey

Maoam no kedze trpim alergickymi reakciami, tak to bude asi hlavny dovod, preco to sladke prestat jest. Teraz som si uvedomila, ze ako nahle som sa zacala jest to kvantum slakosti v tom case sa objavil ten ekzem a teraz uz asi 2-3dni vidim zlepsenie asi o 70 %

Maoam

Danielka, presne tak, u mna trvalo snad dva roky, co som sa postupne prepinala, pozvolna. To musi prist samo. Ja som byvala zavislacka na sladkom, takze viem o com to je.
Ta odvykacka trva dlho, sladke mam stale rada, ale nedokazem ho uz zjest vela, aj to uz len vybrane druhy, ktore mi este ostali. Ale o tom to nie je, podstatne je, ze som komplet presla na zdravu vyzivnu stravu, ale trvalo to dlho. Ja som to robila ale na 98% zo zdravotnych dovodov, mozno aj preto som mala silnejsiu motivaciu vytrvat.

xdanielax

Maoam - nie nie, stale som medzi zivymi :) Z tych podprseniek som zufala, uz mi napadlo, ze pojdem do nejakeho specializovaneho obchodu, nech mi tam nejka teta poradi :D Nechapem to, vsak si nemozem predsa kupit kosik D - to kde sme?? haha :))) (raz som si tak jednu kupila a je mi velka - samozrejme)

inac s tym, co hovoris carey, ze clovek sa ma dostat pozvolna na "svoju" vahu, ved o tom to cele je. Je nemozne, resp. minimalne unavne drzat cely zivot nejaku extremne obmedzujucu dietu ako napr. niektore herecky - i ked u nich je to sucast povolania, tak to beriem zase, ze to je ine.

Maoam

Carey, mozno som sa zle vyjadrila, musis s tym byt podvedome, vnutorne stotoznena, ze skutocne chces zmenu a potom telo bude spolupracovat, ked to clovek robi nasilu s tym, ze 'rad by som schudol, ale' tak to vydrzi iba do isteho bodu a potom pridu zravky a tak.
to je celkova zmena ziv. stylu, to nie je iba o jedle.
Mozno by si mohla urobit taky kompromis, dost na vahu ktoru si schopna udrzat prirodzene s tym, ze zcasti zmenis stravovanie, pohyb, ale tak do takej realnej miery, ktoru si schopna aj ochotna udrzat.

Maoam

Danielka, vies co, s tymi podprdami, ja by som mala mat A-cko, teda jednotky podla obvodu cez a pod prsiami a figa borova, dobre su mi len B :D

Maoam

caves, uz som si myslela, ze si nas opustila :-)

Carey: mas este tu moznost akceptovat, ze stihla nebudes, vies ak s tym clovek vnutorne nie je stotozneny, ze fakt chce zdravo jest a robi to nasilu, tak to nema vyznam, lebo telo je silnejsie a vzdy zvitazi

xdanielax

Caute baby, prisla som vas pozdravit a zazalet vam pekny jesenny den :)

vidim, ze tu riesite stresy, mozno preto ma velka cast populacie nabeh na obezitu :P

u mna je to tiez, ako pise Fiona, bud, alebo.. s tym plne suhlasim. A horka coko v sufliku je provokacia, uplne zbytocna, u mna.

Ja uz som zacala nakupovat "jesenne" - brokolica, karfiol, kapusta (hlavkova) - nech mam pocit, ze jem nieco teple, ked si varim. Klasika. Vcera som si sla kupit podprdu - a z 5-tich mi bolo 5 malych (samozrejme som sa potom na to vykaslala), tak neviem teda :))) asi blby strih.