Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

dobre ranko sa praje) mrška sa priznava, ze mala vcera 35 rockov..)
dakujem, ze ste si spomenuli)
torticka bola, veeeeelke cokoladove srdiecko s jemnym dzemom, navrchu krasne tri tulipany (daju sa zozrat:-)....
a som rada, ze som)))

prajem krasny den

flegma

xxy - ze? strasna umelina, ja to tiez zazila na poslednej oslave a to sa mi uz davno nestalo, aby som nechala nedojedenu tortu

xxy

mrska ma narodeniny? ak ano, tak prajem vseeeetko najlepsie a ak je to plany poplach, tak nic :D
ano, ja som sa obcas kukla na tie torty v telke, presne take hnusne umele nemam rada, same farbivo, pride mi to presladene, no kto to ma potom zrat. minule som mala podobnu a neslo to vobec dole krkom. vsak ma skoro zadrhlo.

carey

Peknu nedelu prajem! Ake mame krasne pocasie juj tesim sa.
Ja som vcera makala az do vecera na dipl. porobila som aj vela grafov no a postupne budem pokracovat, dnes budem s mojim, uz sa velmi tesim :))

Flegma ja tie torty pozeravam ked som doma, mne sa pacia tie ich napady, ako to vedia skonstruovat, ale tak jest to je druha vec.

flegma

peknu nedelu vospolok prajem, obzvlast pre Mrsku Silvusku :D
happy birthday to you, happy birthday to youuuu :D
no ako sa citis ako cerstva tridsiatnicka? :DDDD inac ked nemas zaujem o tortu, kludne sa podel, myslim, ze sa tu okrem mna najde viac adeptiek, co si riadny kus daju :D

inac ked uz som pri tortach, sledujete niektora tie super torty, co teraz chodia v telke?... ja ked vidim 10 cm cesto pokryte dvoma milimetrami kremu a na to dve kila cukru, no neviem, to musi byt suche ako podrazka :/ a stoji to 4500 dolarov, ved za to kupim slusne ojazdene auto :D

Juchu

Jeej, tak super! A kde ste boli ubytovani? co ste vsetko zbehali? medveda ste nestretli? :))
Aj ja by som este niekde isla :( Jeden znamy mi oporucal, nech si kupim sneznice, vraj je to este lepsie, ako chodit na turistiku v lete :) Zatial nad tym nerozmyslam, ale moze to byt super, zbehat v snehu turisticke chodnicky :)

xdanielax

Juchu - ahoj :) gratulujem k vydrzi s cigaretami, super!! To jedlo si s tym nespajaj, ak to tak je, ma to na svedomi pms;) aj mna to uz pomaly chyta.
A bola som v n.tatrach, ano. Akurat sme vychytili ten posledny teply tyzden( prve dva dni sme sa stverali do kopcov v kratkych rukavoch!), takze 100% spokojnost :-) Hned by som sa vratila.

Juchu

Ahojte :)
Flegma sa velmi smejem :D Citala som vas poctivo a potom som "zhresila" a zacala som preskakovat, lebo si vravim, ze to by som citala cely den.. A zrazu ten tvoj prispevok, ze sa zblaznim, ked to budem chciet dobehnut a precitat :D Tak verejne priznavam.. Preskakovala som, sorry :)

Takze - stale nefajcim :) Ale zda sa mi, ze som akasi pazravejsia, este toto budem musiet dako domysliet.. Len teraz je to neobjektivne, lebo uz pred tyzdnom som mala dostat menstruaciu a nedostala som... Takze mozno z toho (PMS) som pazrava... (tehotna urcite nie som.. Skor mi zase blbne organizmus :(( )

Danielka - boli ste na tom vylete? V N. Tatrach? Co si uz tak davnejsie planovala? Ak si to sem uz pisala, tak prepac - prehliadla som :)

carey

xdanielax - no biku som bola 45min ale som menila zataz a normalne to citim, ale len tak lahucko, ze som nieco robila.

Baby dnes na obed bryndzove halusky :D mnaaaam uz mi tu rozvoniava slaninka