Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

Jozefe

Skús tie kvasinky podvýživiť.Kvasinky a mykozy získavajú na rast a bujnenie energiu z cukrov a sacharidov...skús protikandidovú diétu,zároveň tie doplnky čo odporúča RNG.Probiotiká oreganový olej čaj lapacho kokosový olej(z ktorého získaš energiu podobne ako zo sacharidov) a mikrovlákniny čo to v závere diéty vymetú von z čreva čiže aj z ostatných častí tela.nájdi cez google protikandidovú diétu.Diéta je absolútny základ bez ktorej nad kandidou nikto nevyhrá.Niektoré diety ale odporúčajú aj ryžu celozrnné a mliečne výrobky ..prvé tri týždne sa im VYHNI a potom postupne pridávaj...a nauč sa žiť bez cukroviniek alkoholu a bielej múky...to je benzín pre kandidu.čuz

kewoja

Skus wobenzym, obsahuje enzymy, ktore pomahaju pri oslabenej imunite aj tam dole. Mne veľmi pomohol pri zapaloch mocovych ciest a opakovanych vaginalnych mykozach.

RNG

oprava...cim daju mikrobom, na ktore neposobia vlastne zelenu. Doplnim:

Casto po moze len brat kazdodenne extra mikrovlakniny a obcas probiotika, co radim bez vynimky dnes kazdemu,
casto pomoze brat D manozu, 2 gramy kazde 3 hodiny, co infekcie odhakne zo sliznic a potom sa splachnu mocom
casto pomoze brat Berberine, 2 x 1 gram.

RNG

Za zapalami mozu byt zamorenia a rozne mikroby a parazity. Na kazde treba ine prostriedky. ATB pomozu len na cast bakterii a inac znizia imunity, cim daju miorbom, na ktore nepozobie vlastne zelenu na rozmnozenie.
Na candidu treba proticandidove prostriedky, na virusy antiviralne, na parazity protiparaziticke. Na maskovane infekcie(tj ked sa mikroby zdruzia do vacsich celkov a spolocne sa brania maskujucimi latkami) treba na ich znicenie ich v prvopm rade odmaskovat, na co sluzi napr NAC a serrapeptaza. Az potom sa daju ucinne znicit.

Martina213

Neviem kolko mas rokov ale opakovane zapaly mozu sposobit aj neplodnost a treba ich liecit ja mam kamaratku ktora ich mala skor vkuse minimalne raz za 3 mesiav mala bud zapal posvy alebo zapal vajecnikov a mala neskor problem otehotniet. Viem ze niektore zeny uzivaju na zapaly spolu s antibiotikami enzymi a ze velmi dobre posobia proti chronickým zapalom

Livinka84

dal mi antibiotika a povedal by ze by som mala nieco robit s imunitou ale neviem uz co skusalal som sirupy, vitaminy ale nezabera to