Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

artimka

Ahoj.Ja som mala tie problémy od pôrodu,každy mesiac som bola na gynde.aj lekár už bol z toho nešťastný,že mi nič nepomáha.Potom som stretla jednu kamošku,a ona mi tú lampu odporučila. Ona ju mala doma tak som chodila každý den k nej na pol hod.Ona je dosť drahá myslím tá menšia stojí asi 11000.Opýtaj sa niekoho vo svojom okolí možno ju niekto má,tak ju vyskúšaj.

pre ki ki

myslim ze bakterie...ale nie som si ista, co som bola naposledy tak mi nenasli nic...do bratislavy to mam daleko...som z martina...ale myslim ze aj u nas na namesti predavaju vcelie produkty...tak sa tam pozrem..kolko to priblizne stoji? tie octove kupele som neskusala...vyskusam! nohavisky..no neviem...v pracke a prach..neviem...aký mama kúpi...nosím rifle, ale zeby boli nejak extra obtiahnuté by som nepovedala...ale v lete si chcem kupit nejaku vzdusnu suknu... ale spavam vacsiínou v nocnej koseli bez spodneho pradla

ki-ki

a z coho mas ten zapal - z kvasiniek, alebo z bakterií? trebalo by zajst k imunologovi..nohavicky peries v com? nosis obtiahnute nohavice? - obtiahnute rifle su nafigu, a obtiahnute nohavice - ktore su z polyesteru su tiez nanic... este sa skusit pit 60% propolis - da sa kupit v bratislave na trhu kde predavaju vcelie produkty. pije sa 15 kvapiek denne po dobu 10 dni rano na lacno. skusila si sedacie kupele z octu? mne pomohli neuveritelne ...4litre horucej vody - 38 stupnovej do lavora a 1,5 lyzice (polievkovej ) octu do toho - 10 minut sediet - opakovat raz do tyzdna

artimka

Ahoj .Skus biolampu od zepteru,mne pomohla. mala som zápaly vyše roka akamoška mi ju odporučila.Svietila som sa dole aj na podbrušku a odvtedy som už zápal nemala.

smutne_dievcatko

heej...ja som tuto temu pomenovala inak, preco sa to zmenilo ??? to co ma byt? sak ked pridem nabuduce a dam si vyhladat v temach nic mi nenajde a ja neuvidim nijake odpovede...tak teda "velmi pekne dik" tomu co moju temu premenoval na taku akych je tu uz velmi vela...urcite s cielom aby mi nik nepomohol...ked sa ku mne budu ludia takto spravat to sa mozem akurat tak _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _